Užfiksavo už širdies griebiančią akimirką – geriausi draugai susitiko po karantino

Šis auksinis retriveris negalėjo suvaldyti džiaugsmo pagaliau po karantino pamatęs savo geriausią draugą – šiltas emocijas keliantis susitikimas sugraudino ne vieną.

Auksinis retriveris, per karantiną atskirtas nuo savo geriausio draugo – kito šuns, pagaliau su juo susitiko, o susitikimo akimirkos buvo įamžintos vaizdo įraše.

Auksinukas Kevinas, TikToke turintis net 640 000 sekėjų, savaitgalį išpopuliarėjo ir Tviteryje, kur buvo pasidalinta šiuo šiltu vaizdo įrašu. Klipo pradžioje Kevinas, pasipuošęs vienaragio skrybėle, liūdnai žiūri į kamerą, o ekrane atsiranda užrašas:

„Kevinas liūdi, nes pasiilgo savo geriausio draugo.“

Kitame kadre du geriausi draugai – šunys smagiai bendrauja internetiniu vaizdo pokalbiu, o galiausiai Kevinas gali išeiti į lauką ir susitikti su draugu,  rašoma dailystar.co.uk.

Jis nuvežamas į draugo namus – ten ir užfiksuotas momentas, kai šunys po ilgo laiko vėl susitinka. Kevino draugas išbėga iš namo pasitikti savo draugo ir šokinėja aplink mašiną. Tuomet šunys laimingi kartu žaidžia ir net geria vandenį iš to paties dubenėlio. Kai ateina laikas atsisveikinti, kitas auksinis retriveris vėl šokinėja prie mašinos toje vietoje, kur sėdi Kevinas, norėdamas paskutinį kartą jį lyžtelėti.

Vaizdo įrašą nuo tada, kai juo buvo pasidalinta Tviterio paskyroje „@agoldennamedkev“ peržiūrėjo daugiau nei 46 000 žmonių – žiūrovai rašė, kad šis vaizdo įrašas juos sugraudino. „Nežinau, kodėl pradėjau verkti.“ – komentavo vienas žmogus. Kitas rašė: „Susigraudinau. Jie myli vienas kitą. Man taip patinka Kevino nuotykiai.“ Trečia pridėjo: „Tai – pats gražiausias video, kokį esu mačiusi.“


Rašyti komentarą...
M
Mama
2021-02-01 12:47:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
O covid 19 gerai veikia vaikų sveikatą?
Atsakyti
0

I
Irena
2020-09-23 10:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patys gražiausi ir švelniausi šuniukai.Auginu tokį patį.Be galo protingi.
Atsakyti
0

M
Monika
2020-11-29 11:23:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O čia bus varėnos rajone kalėdinė eglutė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų