• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle ir princui Harry liepta užrakinti savo dvarą Kalifornijoje, nes toje vietovėje pastebėtas kalnų liūtas.

Meghan Markle ir princui Harry liepta užrakinti savo dvarą Kalifornijoje, nes toje vietovėje pastebėtas kalnų liūtas.

REKLAMA

Pora buvo įspėta saugoti savo 14,6 mln. dolerių (apie 14,12 mln. eurų) vertės namą po to, kai pavojingas plėšrūnas buvo užfiksuotas lauko apsaugos filmuotoje medžiagoje.

Joje užfiksuota, kaip kalnų liūtas slankioja po išskirtinę Montecito teritoriją, kurioje gyvena ir kitos pasaulio įžymybės, tokios kaip Oprah Winfrey, Ariana Grande ir Bradas Pittas.

Gali priartėti prie Hario ir Meghan namų

Buvę karališkosios šeimos nariai, 37 metų Haris ir 41 metų Meghan, per koronaviruso priglaudė viščiukus ir du šunis, kuriuos kalnų liūtas taip pat gali laikyti potencialiu grobiu ir priartėti prie jų erdvios rezidencijos.

Pagal užfiksuotus vaizdus kameros, buvo nustatyta, kad laukinis gyvūnas buvo už penkių mylių (apie 8 kilometrai) nuo jų namų valdos. Ekspertai teigė, kad liūtas galėjo ieškoti maisto ir vandens, nes Kaliforniją apėmusi didelė sausra jį išstūmė iš kalnų, rašoma themirror.co.uk

REKLAMA
REKLAMA

Montecito asociacijos vykdomoji direktorė Sharon Byrne sakė: „Tai, kad turime apsaugos filmuotą medžiagą, rodo, jog gyventojai į tai žiūri rimtai, nes ją nufilmavo kamera, kurią raginome gyventojus įsirengti. Norime, kad visi vietos gyventojai apsaugotų savo namus ir viščiukus bei kitus gyvūnus, kuriuos jie gali turėti.

Viščiukai gali būti greitas ir lengvas maisto šaltinis medžiokliniams gyvūnams, todėl jie turi būti saugiai uždaryti. Taip pat raginame gyventojus apsaugoti savo šiukšlių konteinerius, kad gyvūnai negalėtų eiti raustis maisto likučių, taip pat įrengti naktinį apšvietimą, signalizaciją, kameras ir pan. Kalnų liūtai yra vieniši padarai ir galiausiai jie nenori būti šalia žmonių, todėl tikimės, kad jis išeis pats.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų