Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau tradicinis renginys „Lietuvos garbė“ šiais metais įteiks 7 nominacijas. Šventinę kovo 11-osios dieną nacionalinius apdovanojimus jaudinančia kalba pradėjo TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. 

Jau tradicinis renginys „Lietuvos garbė“ šiais metais įteiks 7 nominacijas. Šventinę kovo 11-osios dieną nacionalinius apdovanojimus jaudinančia kalba pradėjo TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. 

REKLAMA

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė nacionalinių apdovanojimų metu jautriai kreipėsi į TV3 žiūrovus. 

„Brangūs Lietuvos garbės žiūrovai, anksčiau, švęsdami Kovo 11-ąsias, tikriausiai, dažnas pagalvodavome, kad tokie dideli žygdarbiai, kaip tuomet, mums jau nebeteks, kad tie ypatingi laikai liko praeityje, kad mums liko tik paprastas gyvenimas. Tačiau staiga ir mus visus užklupo nepaprastumas, metas, kai viskas labai pasikeitė, metas, kai mes nieko negalime pakeisti, tik savo elgesį. Kai vienintelis ramstis yra mūsų vertybės: drąsa, bendrystė, atsidavimas, ir vienybė.

Tos pačios vertybės, tuomet, prieš 31-erius metus, atvedė mus į Kovo 11-ąją. Dieną, kuri kalendoriuose ir mūsų širdyse nusidažė trispalve. Ir tie, nepaprastai paprasti dalykai, šiemet, tas pačias mūsų širdis užpildo žmogiškumu ir viltimi. Viltimi, kad viskas bus gerai. Šiandien, po metų išbandymų, esu tikra, kad kiekvienas iš mūsų nusipelnėme truputį pasijausti herojumi. Tikiu, kad kiekvienas atradome, kad galime truputį daugiau, ir tas truputis yra mūsų laisvės dovana sau, savo šeimai, draugams, savo valstybei.

REKLAMA

Tačiau tarp mūsų yra tie, kurių truputis yra labai daug. Jis telpa į išgelbėtas gyvybes, į sugrąžintus orius gyvenimus, ir tęsiasi ne kelias akimirkas, o mėnesius ir metus. Rodo, kaip protu nesuvokiamai toli ir ilgai gali vesti paprastas „aš galiu“. Tai yra mūsų Lietuvos garbės herojai, kuriais kasmet įprasminame mūsų laisvės šventę.

Raskime jiems šiandien savo širdyse vietos už jų drąsą, už jų darbus, už jų dovaną mums tikėti savo valstybe. Ačiū jums, už jūsų po truputį suneštą daug, kuris šiandien širdyse kuria gerumą ir džiaugsmingą graudulį. Viskas yra kitaip šiandien, ir mūsų garbė, mūsų šventė yra kiek kitokia. Šiandieną negalime savo herojų pakviesti čia į Vilnių, todėl keliausime su savo staigmenomis pas juos“, – eteryje jautriai kalbėjo L. Blaževičiūtė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvos garbė“ kasmet pagerbia tuos, kurie tyliai daro gerus darbus

Jau šešioliktus metus gyvuoja tradicija minint vieną svarbiausių Valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – apdovanoti paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius.

„Lietuvos garbė“ kasmet pagerbia tuos, kurie tyliai daro gerus darbus – padeda į nelaimę patekusiems, savanoriauja, aukojasi vardan kitų gerovės, garsina Lietuvą savo talentais, meno ar mokslo pasiekimais. Tai – žmonės, kuriais galime ir turime didžiuotis.

Pagrindinė šių metų apdovanojimų idėja paprasti Lietuvos žmonės daro nepaprastus darbus šiuo nepaprastu laiku. Dabar, kaip niekad, svarbu pastebėti nepaprastus žygdarbius, nepaprastas istorijas ir gerus darbus. TV3 ne tik visiems parodys šiuos nepaprastus žmones ir jų žygdarbius, bet surengs  tikrą šventę prie TV ekranų.

Laukia 7 nominacijos, 7 istorijos ir jų herojai. Apdovanojimai bus įteikti net 7 skirtingose Lietuvos vietose. Bus pasitelkti kranai, dronai, limuzinai, raudoni kilimai ir deglai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI