• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Televizijos žvaigždė Piersas Morganas sulaukė pasmerkimo dėl savo žiaurios recenzijos apie filmą „Barbė“, kuriame vaidina garsūs aktoriai Margot Robbie ir Ryanas Goslingas.

Televizijos žvaigždė Piersas Morganas sulaukė pasmerkimo dėl savo žiaurios recenzijos apie filmą „Barbė“, kuriame vaidina garsūs aktoriai Margot Robbie ir Ryanas Goslingas.

REKLAMA

Vos pasirodęs kino teatruose, filmas sulaukė didžiulės sėkmės, žmonės pradėjo daug kalbėti apie filme panaudojamą satyrą ir tyrinėjamą patriarchato įtaką, rašo mirror.co.uk.

Tačiau Piersas mano, kad žmonės verčiau turėtų pataupyti savo pinigus ir pridūrė, kad jei jis būtų sukūręs šį filmą, ji jau būtų pasmerktas.

Jis teigė: „Jei sukurčiau filmą, kuriame moterys būtų pašiepiamos kaip nenaudingos kvailutės, nuolat puolamas „matriarchatas“, o feministinės idėjos būtų vaizduojamos kaip toksiškos nesąmonės, mane ne tik pasmerktų, bet ir sušaudytų.

1 detalę vadina absurdiška

„Vyriausioji Barbė“ atvyksta į pagalbą, perimdama kontrolę ir vėl priversdama nelaiminguosius Kenus būti pavaldžiais moterų žaisliukais. Į tai aš atsakau: „Kodėl?“

REKLAMA
REKLAMA

Maniau, kad feminizmo esmė yra ta, kad moterys nori lygybės su vyrais, o ne visiškai pakeisti vyraujančios nelygios socialinės galios struktūrą.“

REKLAMA

Piersas pridūrė, kad nepažįsta nė vienos moters, kuri norėtų, kad pasaulyje dominuotų moteriška lytis, „išskyrus JAV moterų futbolo superžvaigždę Megan Rapinoe“.

Keturių vaikų tėvo nuomonė ir recenzija ne itin patiko „Barbės“ filmo gerbėjams. Vienas jų savo „Twitter“ paskyroje rašė:

„Juokinga. Piersas taip įsijautė į dviejų valandų trukmės filmą, kad visai atitrūko nuo realybės, pamiršo viską apie istorinį realų moterų išnaudojimą.“

REKLAMA
REKLAMA

Kitas teigė: „Vyrų, kurie labai garsiai skelbia, kad nesuprato taip lengvai suprantamo filmo, kiekis šiuo metu darosi kiek gėdingas.“

Trečiasis dalinosi: „Filmas apie „Barbę“ turi vieną geriausių, labiausiai jausmingų ir palaikančių žinučių vyrams iš visų filmų, kuriuos mačiau per pastarąjį dešimtmetį. Kiek juokinga, kad berniukai, turintys plonytę odą, taip reaguoja.“

Gretos Gerwig režisuotame filme Barbė gyvena pasaulyje, vadinamame „Barbių šalimi“, kurį valdo moterys. Tačiau po to, kai Barbė ir Kenas nukeliauja į realų pasaulį, Kenas sugrįžta į „Barbių šalį“ ir įveda patriarchato sistemą.

Nors „Barbės“ filmas kino teatruose pasirodė dar visai neseniai, jis jau sulaukė didžiulės sėkmės – daug šurmulio sukėlęs filmas pateko į istoriją. Šis filmas jau pelnė sėkmingiausiu filmo, režisuoto moters, debiuto titulu.

Filmas skirtas socialiniu tinklų sužalotiems žmonėms.
Šiuolaikiniai filmai tokie nesamoningi o dar nuspėjami. Vertinu tik senus filmus su atliekamais praktiniais efektais ir kaskadiniais veiksmais. O dabar kiekvienas filmas skaitmenine grafika, montažuotais vaizdais su imituojamu gaisru, kažkokios fantastikos kai aktoriai filmuojasi žalioje salėje prisilibdę ir prisirišę ant savęs visokių nesamonių.
Šaunuolus Piersas, pagarba. Yra dar likę protingų žmonių pas juos.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų