Turėkite šiuos 3 daiktus namuose – naujiems metams atneš išsvajotą sėkmę

Žmogų supanti teigiama energija gali suteikti jėgų ir pasitikėjimo savimi įveikti gyvenimo atneštus iššūkius. Gyvenimas yra nenuspėjamas ir niekada negali žinoti, kas tavęs laukia už kampo. Todėl naudinga yra pasitikti įvairias situacijas su paskatinančia nuotaika.

Teigiamos energijos į jūsų namus portalo „multimatecollection.com“ teigimu, gali pritraukti ir tam tikri daiktai ar simboliai:

Drambliai. Mažas dramblio formos žaisliukas, pagalvėlė, keramikinė statulėlė sakoma neša laimę, apsaugą, turtus ir išmintį, nes būtent šis gyvūnas yra laikomas sėkmes ženklu. Patogu ir tai, jog dabar yra madingi paveikslai su drambliais, ar net iš metalo padaryta konstrukcija, kurią galima pakabinti ant sienos.

Vėžliai. Šis gyvūnas simbolizuoja ilgaamžiškumą ir galimybę skleisti teigiamą energiją. Jei pastatysite vėžlio statulėlę savo kieme ar namuose gali atsirasti didelis kiekis jėgų ir energijos.

Sapnų gaudyklė. Šios gražios puošmenos tinkamos naudoti įvairiais būdais: kaip pakabukas, knygos skirtukas ar tiesiog pakabinti ant sienos. Manoma, kad šis simbolis pritraukia teigiamas emocijas ir minčių ramybę. Graži sapnų gaudyklė, anot legendų, turi apsaugoti miegantį žmogų, nuo blogų minčių ir košmarų. Gaudyklė praleidžia pozityvius sapnus, o sulaiko neigiamus. Tai yra meniškas namų dekoro elementas galintis atnešti optimizmo ir laimės.

Kambarių sutvarkymas. Švarūs ir tvarkingi namai taip pat pritraukia teigiamas mintis. O jei kambariai dar ir gaiviai kvepės, tokioje erdvėje būti bus vienas džiaugsmas. Kambarius galite pakvėpinti levandų ar citrinų kvapu.

Visas mus supantis pasaulis skleidžia tam tikrą energiją, todėl norėdami sulaukti teigiamų minčių ir patys turime kitiems atiduoti teigiamas emocijas.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2021-01-03 16:21:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip čia dar neliepta tikėt aukso vešiu? Nebėr Dievo...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų