Trokštate ilgų plaukų? Išbandykite šį metodą

Plaukų augimą skatinti galima įvairiomis naminėmis priemonėmis. Vienam įdomiausių metodų, kuris padės užsiauginti tikrai nuostabius plaukus, tereikia 5–10 minučių per dieną patrinti rankų nagus.

Ši alternatyvi refleksologijos terapija, vadinama „Balayam joga“, gali padėti tvarkytis su įvairiomis problemomis – plaukų slinkimu bei pleiskanojimu.

„Bright Side“ aiškinasi, kaip įmanoma, kad nagų trynimas gali paveikti plaukus. Pasirodo, tam yra priežasčių – šis metodas gali padėti plaukų augimui, rašoma brigthside.me

Pagal kinų akupresūros metodiką, pirštų galiukuose esančios nervų galūnėlės yra sujungtos su galvos oda. Vienas į kitą trinant nagus susidaro trintis, kuri veikia galvos odoje esančius nervus, o tai savo ruožtu suintensyvina kraujotaką ir stimuliuoja plaukų augimą, todėl gali padėti ir nuo plaukų slinkimo.

Alternatyviosios medicinos specialistai įsitikinę, kad jei reguliariai trinsite vienas į kitą rankų nagus, plaukų slinkimas sulėtės per 3–6 mėnesius. Intensyvesnė kraujotaka galvos odoje taip pat padeda spręsti ir kitas problemas – pavyzdžiui, pleiskanojimą ir ankstyvą žilimą bei atstato plaukų šaknis.

Aktyviai trinant rankų nagus stimuliuojamos smegenys, kurios siunčia signalą atgaivinti mirusias ir pažeistas plaukų šaknis. Ši praktika, derinama su kitais pozityviais gyvenimo būdo pokyčiais, gali padėti atsiauginti plaukus per 6–9 mėnesius.

Kada šio metodo geriau vengti

Nagų trynimas yra efektyvus jogos metodas, kuriam ypatingos įrangos nereikia. Tačiau „Balayam“ nerekomenduojama diabetu, širdies ligomis sergantiems žmonėms bei nėščiosioms, nes gali pakelti kraujospūdį.

Kaip trinti nagus, kad geriau augtų plaukai

Rankas nespausdami sudėkite į kumščius. Nykščius atkiškite į šonus. Suglauskite abiejų rankų nagus ir pradėkite juos vienas į kitą intensyviai trinti. Taip nagus trinkite 5–10 minučių be sustojimo.


Rašyti komentarą...
i
ilgaplaukė
2021-05-14 22:54:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
prie ko nagų trinimas ir plaukų augimas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų