Į šampūną įberkite cukraus: gailėsitės nežinoję anksčiau

Visi nori turėti gražius, blizgančius, sveikus plaukus ir, pageidautina, sveiką galvos odą. Nors šiais laikais nesunku rasti daugybę plaukų priežiūros produktų, kurie padėtų pasiekti tobulą plaukų išvaizdą, daugumoje plaukų priežiūros procedūrų galvos oda dažnai pamirštama.

Kaip ir veido odoje, jūsų galvos odoje taip pat pilna negyvų odos ląstelių. Dėl šių negyvų odos ląstelių galvos oda gali imti niežėti, o plaukai gali atrodyti mažiau sveiki ir blizgūs, nei norisi. Kitaip tariant, svarbu tinkamai prižiūrėti ir galvos odą, ir plaukus. Bet kaip tai padaryti? Kaip įsitikinti, kad negyvos odos ląstelės pašalinamos iš galvos odos?

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įpilti šiek tiek cukraus į šampūną! Kaip ir jūsų veidui, taip ir jūsų odai reikia gero šveitimo, kad atsikratytumėte negyvų odos ląstelių.

Į šampūną įpylę šiek tiek cukraus, iš esmės sukuriate natūralų šveitiklį. Dėl cukraus jūs švelniai nušveisite negyvas odos ląsteles nuo galvos odos. Svarbu žinoti, kad to nereikia daryti kaskart plaunant galvą – užteks, kas trečią ar penktą plovimą, rašo tips-and-tricks.co.


Rašyti komentarą...
R
Rimux
2021-02-02 17:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl ne druskos? Dar geriau žvyro
Atsakyti
-35

V
VARNA
2021-02-02 16:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar Romualdas turi plaukų, ar tik plikė?
Atsakyti
-42

R
Romualdas
2021-02-02 13:22:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
I vandens stikline pora šaukšteliu cukraus pora šaukšteliu acto ir šaukšteli sodos greit išmaišyti kol putoja ir pilti ant galvos plauku minkštumas neapsakytas.
Atsakyti
-78

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų