naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

1990 m. pasirodęs filmas „Vienas namuose“ tapo tikru hitu. Kas nežino apie šį filmą? Atsakymas – niekas. Deja, trys filmuose pasirodę aktoriai jau nebėra gyvųjų tarpe.

1990 m. pasirodęs filmas „Vienas namuose“ tapo tikru hitu. Kas nežino apie šį filmą? Atsakymas – niekas. Deja, trys filmuose pasirodę aktoriai jau nebėra gyvųjų tarpe.

REKLAMA

„Vienas namuose“ – nesenstanti klasika, kuri amžinai užims ypatingą vietą mūsų širdyse. Tačiau, deja, laikui bėgant aktoriai, sukūrę įspūdingus vaidmenis, miršta, rašo ng.opera.news.

Šie trys aktoriai jau nebėra tarp mūsų. Apie kai kurių mirtį plačiai skambėjo žiniasklaida, o apie kitų mirtis net neužsiminta.

Johnas Heardas

Jis suvaidino Kevino tėvą Piterį Makalisterį. Jo personažas buvo savotiškai vaikų auginimo nutolęs tėvas, kad visas dėmesys būtų sutelktas į Keviną ir jo motiną, vėl susitinkančius per Kalėdas.

Prabėgus kuriam laikui po filmo pasirodymo, internete kilo daugybė teorijų apie tai, ką jis dirba, kad galėtų sau leisti turėti tokį prabangų būstą, nes filme neatskleista jo profesija.

REKLAMA

J. Heardas, kuris taip pat vaidino antroje filmo dalyje, po to pasirodė filme „Gladitaroius“, o nuo 1987 m. kasmet jam buvo paskiriamas vaidmuo bent viename filme.

REKLAMA

2017 m. liepos 21 d. J. Heardas buvo rastas negyvas viešbučio kambaryje Kalifornijoje. Jo mirtį patvirtino Santa Klaros teismo medicinos ekspertų biuras. Paaiškėjo, kad jis mirė nuo širdies smūgio. Jam buvo 71 metai.

Johnas Candy

Jis suvaidino Gasą Polanksį, Vakarų polkos karalių. Jis, išgirdęs, kad Kevino mama nori grįžti namo į Čikagą, pasiūlė jai keliauti kartu išnuomotu mikroautobusu su jo polkos grupe.

Kelionės metu jis vis siūlo Kate Makalister pagroti klarnetu ir papasakojo, kad kartą per klaidą paliko savo vaiką laidojimo namuose visai dienai.

REKLAMA

J. Candy mirė 1994 m. kovo 4 d., filmuodamasis filme „Vagonas į rytus“. Jį miegant ištiko širdies smūgis. Jam buvo tik 43 metai.

Robertsas Blossomas

R. Blossomas suvaidino senuką Marlį, kurį Kevinas išradingojo vyresniojo brolio Buzo istorijų dėka laikė serijiniu žudiku.

Prieš išeidamas į pensiją jis suvaidino tokiuose televizijos filmuose kaip „Amerikietiškas laikrodis“ (1993) ir „Balionų ūkis“ (1999).

R. Blossomas 2011 m. liepos 8 d. mirė slaugos namuose. Konstatuota, kad jis mirė dėl natūralių priežasčių. Jam buvo 87 metai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų