REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Spalio mėnesį Lietuvą sukrėtė siaubinga tragedija, kurios metu žuvo trys alpinistai. Jie kopė  į Tetnuldžio viršūnę.

Spalio mėnesį Lietuvą sukrėtė siaubinga tragedija, kurios metu žuvo trys alpinistai. Jie kopė  į Tetnuldžio viršūnę.

REKLAMA

Po nelaimės praėjus keliems mėnesiams, žuvusios 23-ejų Ievos Paužolytės tėtis sutiko papasakoti, kaip jaučiasi artėjant šventoms Kalėdoms ir kokiomis nuotaikomis gyvena netekęs dukros.

Dukros Ievos netektis – ne vienintelė tragedija, iš pamatų supurčiusi Paužolių šeimą. Prieš septynerius metus vyras ir dvi dukros neteko mamos.

Likimą paženklino dvi netektys

Jau tada šeimai atrodė, kad gyvenimas neteisingas ir žiaurus. Jie netikėjo, kad dar viena tragedija gali paliesti jų šeimą.

Paprašytas pasidalinti, kaip praėjo pirmieji mėnesiai po netekties, jis tvirtai sako, kad laikas gydo žaizdas, tačiau du mėnesiai yra gerokai per mažai.

REKLAMA
REKLAMA

„Kad užgytų netekties žaizdos, reikia gerokai daugiau laiko. Pora mėnesių yra tikrai niekis. Šiuo laikotarpiu esame dėkingi visiems, kurie mums rašė, siuntė palaikymo bei užuojautos žinutes.

REKLAMA

Esu dėkingas už tai, kad sulaukiau daugybės žinučių iš tų žmonių, kurių net nepažįstame – jie dalijosi savo patirtimi, palaikė ir net klausė, kaip atsitiesti po dviejų skausmingų netekčių“, – kalbėjo T.Paužolis.

Padeda darbas ir užimtumas

Ar yra būdų, galinčių padėti susitaikyti su tenektimis? „Galiu pasakyti tik vieną – reikia kabintis į darbus ir kažkokias veiklas. Jokiu būdu nesustoti, nes jeigu sėdėsi ir leisi mintims tave užvaldyti, bus labai blogai. Aišku, būna ir siaubingų akimirkų, bet ką daryti“, – svarstė pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA

Jo teigimu, Ievos sesė jaučiasi kiek tvirčiau, kasdien su ja apie netektį nesišnekantis, leidžia užgyti skausmui.

„Žmonos netekau prieš septynerius metus. Tada buvo daug skausmo, nevilties. Kas galėjo pagalvoti, kad šeimą ištiks dviguba tragedija.

Šiandien man svarbiausia, bendraujant su žmonėmis, kad neimtų kalbėti apie netektį, nereikštų vėl užuojautos, nes nejučia apsipili ašaromis, susitaikyti juk neįmanoma.“

Tikisi rimties ir susikaupimo

Artėjančios Kūčios bei šventos Kalėdos Paužolių šeimoje bus gerokai liūdnesnės nei įprastai. Vis tik biržietis sako, kad dviese su dukra per šventes neliks, šventinės vakarienės pasikvies žmonos tėvus ir savo mamą. Prasitaria, kad šiuo metu tenori vieno – rimties ir ramybės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Neplanuojame mes švenčių – nenorime jokių balių. Dabar ne tas galvoje. Norisi tik ramaus laiko su šeima.“

Primename, kad Sakartvele kalnuose žuvo trys lietuviai alpinistai. Du iš jų – jauni biržiečiai.

„Tai ne gandai, tai teisybė“, – raudodami patvirtino Biržuose, Respublikos gatvėje, veikiančios R. Leskausko odontologijos klinikos darbuotojai.

Du žuvusieji yra šios klinikos darbuotojai. Vienas iš jų – visiems biržiečiams gerai žinomas gydytojas odontologas, patyręs alpinistas Mindaugas Leskauskas. Kita žuvusioji – klinikoje dantų technike dirbusi Ieva Paužolytė.

REKLAMA

Paieškose taip pat dalyvavo sraigtasparnis. Tetnuldi (4858 m.) yra viena žinomiausių kalnų viršūnių Svanetijoje. Ji visuomet padengta sniegu, į ją kopti rekomenduojama tik patyrusiems alpinistams.

Lietuvos Respublikos ambasados Sakartvele darbuotojai „Šiaurės rytams“ patvirtino, kad kalnuose žuvo trys asmenys, kuriuos atpažinti dar turėtų žuvusiųjų artimieji.

Kaip skelbia naujienų portalas kavkaz-uzel.eu, remdamasis vietos televizija „Rustavi 2“, alpinistai rasti Svanetijos regione šiaurės rytinėje Sakartvelo dalyje, ties Tetnuldžio viršukalne, ryšys su jais nutrūko prieš kelias dienas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų