Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, kad Karalienė išvyko slapta apžiūrėti savo žirgų, praleidusi pirmąją Karališkojo Vindzoro žirgų lenktynių dieną.

Pranešama, kad Karalienė išvyko slapta apžiūrėti savo žirgų, praleidusi pirmąją Karališkojo Vindzoro žirgų lenktynių dieną.

REKLAMA

Jos Didenybė neseniai pasitraukė iš eilės renginių, kai prieš platininį jubiliejų iškilo naujų rūpesčių dėl sveikatos. 96 metų monarchė į žirgų lenktynes turėjo atvykti automobiliu iš vos už 500 metrų esančios savo rezidencijos Vindzoro pilyje, kad pamatytų, kaip varžosi vienas iš jos žirgų.

Tačiau jos apsilankymas buvo atšauktas, rašo mirror.co.uk. Pranešama, kad netrukus po to Karalienė nuvyko apžiūrėti kitų savo žirgų į Royal Mews arklides.

Nėra praleidusi nė vieno pasirodymo

Šaltinis sakė: „Ji tiesiog persigalvojo“. Karalienė turi 14 žirgų, kurie varžosi daugybėje lenktynių, ir ji nėra praleidusi nė vieno pasirodymo per 79 metus.

REKLAMA

Šaltinis sakė: „Jei varžosi jos žirgai, yra didelė tikimybė, kad ji pasistengs dalyvauti“. Trečiadienio vakarą per „generalinę repeticiją“ monarchės vietą užėmė princesė Beatričė.

RWHS oficialiai jau prasidėjo ir jose dalyvauja daugiau nei 500 žirgų ir 1000 jojikų, kurie žavės publiką „užburiančiame“ jojimo renginyje „A Gallop Through History“.

Keturių dienų renginys baigsis sekmadienį. Ta dieną jį tiesiogiai transliuos televizija.

Nenori rodytis su neįgaliojo vežimėliu

Jos Didenybė antradienį nedalyvavo valstybės parlamento atidaryme  dėl patirtų  pasikartojančių „epizodinių mobilumo problemų“, kurios kankina ją nuo praėjusio rudens.

Ją atstovavo sosto įpėdiniai princas Charlesas ir princas Williamas, o Velso princas pirmą kartą skaitė monarchės kalbą, nors žodžiai joje nebuvo pakeisti.

Nufilmuotuose epizoduose, kuriuos organizatoriai tikisi pakartoti sekmadienį, 33 metų princesė Beatričė šypsojosi ir mostelėjo ranka, kai per pagrindinę areną „Range Rover“ automobiliu buvo vežama kartu su savo vyru Edo Mapelli Mozzi (38).

REKLAMA
REKLAMA

 

Karališkasis šaltinis dienraščiui „The Mirror“ sakė: „Yra keletas planų nenumatytiems atvejams, kad Jos Didenybei būtų patogiau dalyvauti renginiuose, susijusiuose su platininio jubiliejaus šventėmis.

Princesė Beatričė džiaugėsi, jog šia proga buvo pakviesta atlikti Karalienės pareigą, kad įsitikintų, jog viskas vyks sklandžiai, jei Jos Didenybė norėtų dalyvauti Karališkosioe Vindzoro žirgų lenktynėse.

Teigiama, kad Karalienė nenori viešai naudotis neįgaliojo vežimėliu, nors žinoma, kad pastaruoju metu ji kartais juo naudojosi privačiai.

Neseniai jai atvežė 64 000 svarų sterlingų kainuojantį golfo keturratį, kuriuo važinėja po Vindzoro pilies dvarą, kad galėtų pavedžioti savo mylimus šunis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų