Tokio restorano niekur kitur nerasite: vakarienės 180 metrų aukštyje nepamiršite ilgai

Atėjus vasarai ir atlaisvėjus karantinui lietuviai ieško naujų vietų, kur būtų galima apsilankyti ir papramogauti. Prieš keletą metų terasą lankytojams atvėręs Vilniaus TV bokštas kviečia išbandyti naują pramogą – vakarienę 180 metrų aukštyje.

31

Vilniaus TV bokšte įsikūrusiame restorane „Paukščių takas“ tikriausiai lankėsi bene kiekvienas vilnietis ir miesto svečias. Tačiau pandemija sujaukė visus planus ir ilgą laiką restoranas lankytojams buvo užvertas.

Visgi restoranas rado išeitį, kaip ir vėl prisikviesti miesto svečius. 180 metrų aukštyje esančioje TV bokšto lauko terasoje įrengta tarsi maža lauko kavinė – čia yra pastatyti 5 staliukai, prie kurių gali prisėsti po 2 svečius.

„Iššūkių kupinoje dabartyje gimsta kūrybinės išeitys, kurios, su didele viltimi, turėtų lemti dalelę sėkmės ateityje. Kaip ir visi šios rinkos dalyviai, TV bokštas ieškojo efektyvių sprendimų, kaip išgyventi pandemiją ir optimaliai sumažinti jos pasekmes. Todėl ryžomės įgyvendinti šią unikalią, iki šiol tik mintyse turėtą idėją.

Tikime, kad visuomenė, po išvargto griežto karantino, pagaliau galės vėl sugrįžti į būdingo gyvenimo ritmą ir leis sau patirti kur kas malonesnius išgyvenimus kaip, pavyzdžiui, jaukią vakarienę ant aukščiausio šalies stogo“, – sako Žaneta Bereznojienė, Vilniaus TV bokšto vadovė.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtiniai pietūs TV bokšto terasoje

Meniu pasirinkimas iš dviejų variantų

Kol kas terasoje didelio vaišių pasirinkimo neišvysite, o ir staliuko spontaniškai gauti nepavyks. Vakarienės ar pietų laiką reikia iš anksto rezervuoti internetu ar telefonu, o pasirinkti galite iš dviejų meniu variantų. Pirmasis yra lašišos kepsnys, sūrio pyragas, kava arba arbata bei sultys arba stalo vanduo. Antrasis susideda iš antienos confit, šokoladinio pyrago, kavos arba arbatos ir stalo vandens arba sulčių.

Abu variantai kainuoja tiek pat – 36 eurus nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ir 39 eurus nuo penktadienio iki sekmadienio. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir pakilimo bilietas į TV bokšto terasą.

REKLAMA

Vilniaus TV bokšto atstovė atskleidžia, kad žmonės mieliau renkasi meniu su lašišos kepsniu, nes, matyt, lašiša jų skoniui yra artimesnė.

Gera žinia tiems, kurie neturi galimybių paso, nes norint papietauti šioje terasoje jo neprireiks. Pasak TV bokšto atstovės, terasoje yra pakankamai erdvės, kad būtų užtikrinti saugūs atstumai.

Tiesa, TV bokšte įrengtas restoranas buvo pamėgta vieta ir asmeninių švenčių paminėjimui. Atsidarius restoranui terasoje taip pat bus galima švęsti įvairiausias šventes. Tačiau šiuo atveju šventės dalyviams jau prireiktų ir galimybių paso.

Išskirtinės sąlygos

Kadangi vieta yra išskirtinė, tai ir apsilankymas TV bokšto kavinėje ant stogo reikalauja šiek tiek kitų procedūrų nei įprastose kavinėse. Atvira terasa veikia tik esant palankioms oro sąlygoms. Jei lyja ar pučia gūsingas vėjas, į lauko apžvalgos aikštelę lankytojai nekeliami.

„Unikali vieta reikalauja unikalių sąlygų. Bet patiriamos emocijos ir dar niekada neišgyventa patirtis užglaisto bet kokius procedūrinius niuansus. Nebūsiu labai originali šiuo atveju, bet tikrai geriau vieną kartą patirti, nei 100 kartų išgirsti“, – kalba TV bokšto vadovė.

Norėdami rezervuoti staliuką šioje įspūdingoje terasoje, tai padaryti galite jau ir dabar, tačiau savo eilės gali tekti ir palūkėti.

TV bokšto atstovė šypsodamasi tikina, kad nuo pat restorano terasoje atidarymo plūsta norinčiųjų apsilankyti skambučiai – vos spėjama atsakinėti į visus skambučius.

Atviroje terasoje, esant tinkamoms oro sąlygoms, lankytis galima nuo 11 iki 21 valandos. Svarstoma, kad ateityje darbo laikas gali ir pailgėti. Tiesa, šioje unikalioje terasoje matoma panorama pasigrožėti visiems nepavyks, nes vaikai iki 5 metų į atvirą aikštelę nėra įleidžiami.


Rašyti komentarą...
S
Svarbu,
2021-06-14 19:23:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labutis,taigi tarybinis statinys būkit atsargūs,nes vycka lansbergiu viską naikina,išskyrus kaip rusų KGB,jam suteikė, profesoriaus vardą,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų