tv bokštas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tv bokštas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tv bokštas“.
REKLAMA
Padovanokite tai artimiesiems: patirtis įsirėš visam gyvenimui (nuotr. Shutterstock.com) Padovanokite tai artimiesiems: patirtis įsirėš visam gyvenimui (nuotr. Shutterstock.com)

Padovanokite tai artimiesiems: patirtis įsirėš visam gyvenimui

Artėja draugų vestuvės, gimtadienis ar kita įsimintina proga ir galvojate, kaip nustebinti savo brangiausius? Turime jums puikią idėją – padovanokite išskirtinę patirtį Vilniaus TV bokšte! Neįkainojama patirtis Pasveikinkite artimuosius ypatingos šventės proga ir padovanokite jiems aukščio pramogą Vilniaus TV bokšte. Kvapą gniaužiantys vaizdai, nuostabi Vilniaus miesto panorama, adrenalino pojūtis ir Nemuno vingiai – nepaliks abejingų.
2024-06-03
REKLAMA
Lankotės Vilniuje? Pamatykite šią istorinę vietą (nuotr. Shutterstock.com) Lankotės Vilniuje? Pamatykite šią istorinę vietą (nuotr. Shutterstock.com)

Lankotės Vilniuje? Pamatykite šią istorinę vietą

Šiltuoju metų laiku daugelis lietuvių ieško įdomių pramogų ir planuoja keliones po įvairiausius šalies miestus ir miestelius. Jei savaitgalį sumanėte aplankyti sostinę, nepamirškite užsukti ir į istorinę vietą esančią prie pat Vilniaus TV bokšto. Išskirtiniai eksponatai Minėdamas 85-ąsias lietuviškų radijo programų siuntimo, drauge ir savo veiklos metines, Telecentras prie Vilniaus TV bokšto 2011 m. birželio 13 d. atidarė istorinį antenų parką.
2024-05-27
REKLAMA
TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš (nuotr. Shutterstock.com) TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš (nuotr. Shutterstock.com)

TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš

Kurį laiką renovuotame Vilniaus TV bokšte buvo ribojamas lankytojų patekimas į tam tikrus aukštus ir vietas. Tačiau pagaliau atėjo laikas, kuomet naujai įrengtos erdvės ima atverti duris ir kviečia naujiems potyriams! Gražiausio vaizdo vieta mieste Vilniaus TV bokštas pristato naują erdvę sostinės horizonte – „Toliai“. Lankytojų laukia nepamirštami pojūčiai 170 metrų aukštyje arba 67-ame aukšte, jei lygintume su daugiabučiais pastatais.
2024-05-20
REKLAMA
TOP7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite ar žinote (nuotr. Shutterstock.com) TOP7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite ar žinote (nuotr. Shutterstock.com)

TOP 7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite, ar žinote

Vilniaus televizijos bokštas – išskirtinis statinys, kuris džiugina tiek vilniečius, tiek miesto svečius ir turistus. Tačiau ar kada susimąstėte, kokio aukščio jis išties yra arba ką TV bokšte galima nuveikti? 1. Vilniaus televizijos bokštas įtrauktas į pasaulio aukščiausių TV bokštų sąrašą. Vilniaus televizijos bokštas pagal aukštį yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Nors Lietuva ir maža šalis, tačiau turime kuo didžiuotis.
2024-05-13

Įvardijo, kur įvyksta daugiausiai žaibų išlydžių: „karščiausias“ taškas – lankomas Vilniaus objektas

Duomenų analitikai, išnagrinėję Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos statistiką, išsiaiškino, kur Lietuvoje įvyksta daugiausiai žaibo išlydžių. Paaiškėjo, kad tai turistų mėgstama Vilniaus vieta – televizijos bokštas. „Visoje Lietuvoje per 10 metų žaibai daugiausiai trenkė į Vilniaus TV bokštą“, – teigiama šviečiamojo pobūdžio puslapio „Duomenų reikalai“ įraše. Tikimybė, kad bus trenkta į šį bokštą yra apie 11 kartų didesnė, nei kitur.
Orai 2023-09-04

Idėja savaitgalio išvykai: Vilniaus TV bokštas atveria naują apžvalgos aikštelę

Vilniaus TV bokštas virš restorano „Paukščių takas“ lankytojams atvėrė naują lauko apžvalgos aikštelę. Tai saugi, apsaugota plieno tinklu 620 km. m aikštelė, juosianti ratu TV bokštą 170 m aukštyje. Lankytojams suteikiama galimybė pasivaikščioti šiame lauko rate, grožėtis Vilniaus ir jo apylinkių vaizdais bei juos fotografuoti.
2022-04-08

Galingas Rusijos išpuolis Ukrainos TV bokšte nusinešė 19 žmonių gyvybes

Rusijos karinėms pajėgoms šią savaitę apšaudžius Ukrainos TV bokštą Rivnėje, žuvo 19 žmonių, dar 9 buvo sužeisti. Pasak Rivnės srities gubernatoriaus Vitalijaus Kovalio, aukų gali būti ir daugiau, nes gelbėtojai vis dar dirba įvykio vietoje. „Deja, turiu pranešti, kad aukų skaičius išaugo. 8:30 val. žinome apie 19 žmonių, kurie žuvo, ir 9 buvo sužeisti“, – sakė V. Kovalis. TV bokštas apšaudytas pirmadienį. Netrukus po išpuolio skelbta, kad žuvo 9 asmenys, tačiau aukų skaičius išaugo.
2022-03-15

Rekonstruojant Vilniaus televizijos bokštą, bus didinamas jos saugumas

Rekonstruojant Vilniaus televizijos bokštą, šiemet daugiau dėmesio norima skirti jo saugumui. Be to, Susisiekimo ministerija Vyriausybei siūlys pripažinti TV bokšto rekonstrukcijos projektą valstybei svarbiu projektu.  Pernai pradėjus bokšto rekonstrukciją, didžioji dalis darbų vyko viršutinėje bokšto „taurėje“, į rekonstrukciją investuota 2,1 mln. eurų. Šiemet jai numatoma skirti 2,5 mln. eurų.
Aktualijos 2022-03-12

Audros metu Vilniuje netikėtai nufilmavo įspūdingą vaizdą: žaibas trenkė tiesiai į TV bokštą

Vėlyvą penktadienio rytą Vilniuje pasirodė neeiliniai reiškiniai.  Visoje Lietuvoje siaučiant galingam vėjui, sostinėje viduryje sausio ėmė trankytis žaibai ir griausti griaustinis, o vilniečiai ėmė dalintis šio neeilinio reiškinio vaizdais. Socialiniame tinkle „Facebook“ Kristina Biliūnaitė pasidalijo vaizdeliu, kaip ji visiškai netikėtai užfiksavo į TV bokštą trenkiantį žaibą. Anot moters, jis trenkė bent du kartus. „2022 01 14, 10:50, Vilnius. Netikėtai pagautas žaibas.
Orai 2022-01-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų