REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Thomas Markle vyresnysis (77) sako norintis susipažinti su karališkosios šeimos nariais, ypač su princu Charlesu, nes juos abu „apleido“ jų vaikai.

Thomas Markle vyresnysis (77) sako norintis susipažinti su karališkosios šeimos nariais, ypač su princu Charlesu, nes juos abu „apleido“ jų vaikai.

REKLAMA

Meghan Markle tėvas, su kuriuo ji nebendrauja, ruošiasi keliauti į Angliją karalienės Elizabeth platininio jubiliejaus proga, nors dar neaišku, kad jo dukra ir žentas ten taip pat bus, rašoma mirror.co.uk.

Thomas Markle vyresnysis (77) sako norintis susipažinti su karališkosios šeimos nariais. Interviu britų žurnalistams jis sakė:

„Labai laukiu šventės. Išreikšiu savo pagarbą karalienei ir tvirtai parodysiu karalienei, kad visa mūsų šeima gerbia ją ir karališkosios šeimos narius, jais žavimės ir norime, kad jie žinotų šiuos mūsų jausmus“.

Tikina, kad apleido abu vaikai

Žurnalistui paklausus, ar jis ruošiasi vykti į Angliją, amerikietis dabar jau į pensiją išėjęs apšvietėjas sakė: „Labai norėčiau susipažinti su princu Charlesu ir jam padėkoti už tai, kad vedė mano dukrą prie altoriaus, o taip pat prisėsti ir su juo pasikalbėti. Dabar mes turime daug bendro, abu mus apleido mūsų vaikai“.

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, ar mano ten galintis sutikti ir princą Harry su Meghan, jei ir jie atvyktų į jubiliejų, jis sakė esantis nusiteikęs optimistiškai:

„Nujaučiu, kad jei jie žinos, kad atvažiuoju, patys gali ir neatvažiuoti, bet jei atvažiuotų, labai norėčiau su jais susitikti ir pasikalbėti, apie tai, kas tarp mūsų nutiko ne taip ir kaip tai išspręsti... Nemanau, kad tai įmanoma, bet labai norėčiau pabandyti“.

REKLAMA

Žentą laiko idiotu

Tačiau Thomas Markle nesusilaikė savo žento nepavadinęs „idiotu“ dėl jo išreikšto susirūpinimo karalienės saugumu, o savo dukrą kritikavo dėl to, kad ji dar nenuvažiavo aplankyti karalienės su Archie ir Lilibet.

Jis sakė: „Manau, kad tai absurdiška, jis žino, kiek apsaugos jie turi. Ji yra visiškai saugi ir, dieve mano, aš nesuprantu pusės to, ką jis sako.

Aš turiu labai mažai pagarbos šitam žmogui ir manau, kad jis idiotas... Atvažiuoti ir neatsivežti vaikų... Dauguma mamų nepalieka sako devynių mėnesių kūdikių... Tai vienas dalykas, kuri man labai nepatinka...

REKLAMA
REKLAMA

Mintis, kad jie nebus saugūs, yra absurdiška. Neatsivežti vaikų buvo dar vienas antausis karalienei, tai buvo labai neteisinga ir tame nėra jokios prasmės. Karalienė turi visas teises matytis su savo proanūkiais ir aš turėčiau turėti teisę matyti savo anūkus“.

Thomas Markle savo dukros vyrą užsipuolė dar ir netikėtai pakomentavęs jo karinę karjerą:

„Jis ne vyras... Galite man aiškinti, kad jis buvo kariuomenėje, bet aš netikiu. Jis bailys. Jo brolis tai taip, tikras vyras“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praėjusią savaitę naujausiame savo interviu princas Harry pareiškė, kad rūpinasi karalienės saugumu ir nori įsitikinti, kad ją supa tinkami žmonės. Sasekso hercogas amerikietiškoje TV laidoje „Today Show“ sakė, kad labai džiaugėsi vėl pamatęs močiutę, bet teigė, kad dabar jo naujieji namai yra JAV.

Jis sakė: „Būti su ja buvo nuostabu. Taip gera ją matyti, ji puikiai jaučiasi. Ji su manimi visada turėjo nuostabų humoro jausmą, ir aš tiesiog rūpinuosi, kad ji būtų saugoma ir su tinkamais žmonėmis aplink ją“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų