REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tamsiai mėlynu kostiumu ir raudonu kaklaraiščiu pasipuošęs Donaldas Trumpas keistu oranžiniu veido atspalviu TV laidoje išpeikė princą Harry ir Meghan Markle.

Tamsiai mėlynu kostiumu ir raudonu kaklaraiščiu pasipuošęs Donaldas Trumpas keistu oranžiniu veido atspalviu TV laidoje išpeikė princą Harry ir Meghan Markle.

REKLAMA

Donaldas Trumpas interviu su Piersu Morganu metu nusprendė sukritikuoti Meghan Markle. Buvęs JAV prezidentas 57 metų amžiaus britui TV laidų vedėjui jo naujame TV šou „Piers Morgan Uncensored“ gyrėsi, kad nuspėja „beveik viską“.

Trumpas tikino, kad Meghan greitai paliks Harry dėl „kokio kito vaikino, kuris jai labiau patinka“, rašoma mirror.co.uk.

Tamsiai mėlynu kostiumu ir raudonu kaklaraiščiu pasipuošęs D.Trumpas kaip visad keistu oranžiniu veido atspalviu peikė buvusius vienus pagrindinių britų karališkosios šeimos narių.

Tuo tarpu anksčiau laidą „Good Morning Britain“ vedęs Piersas į temą įvedė išsakydamas savo nuomonę šiuo klausimu – kaip ir mėgsta daryti visuose savo interviu:

REKLAMA
REKLAMA

„Žinai, štai kur mano problema. Manau, kad jie išvažiavo iš šalies, atsisakė karališkųjų pareigų, prabangiai gyvena Kalifornijoje.

Jie nori karališkaisiais titulais naudotis ir už jais susikrauti milžiniškus turtus. Be jokių pareigų, kurios įeina į buvimą karališkosios šeimos nariu. Negali norėti daugiau nei vieno zuikio. Štai koks mano argumentas.“.

REKLAMA

Tuomet įsiterpė D.Trumpas: „Aš tai norėčiau sužinoti, kaip bus, kai Harry nuspręs, kad jam jau gana varinėjimo. Arba kai ji nuspręs, kad nori kokio kito vaikino, kuris jai labiau patinka. Aš tai norėčiau sužinoti, kas bus, kai tai pasibaigs, gerai?“

Tikina, kad santuoka netruks ilgai

Šio skandalingo interviu ištraukos buvo išleistos kiek po 22 valandos sekmadienį, P. Morgano debiutinės laidos anonse. Piersas Trumpo klausė, ar jo nuomone santykiai nutrūks, o į tai buvęs JAV prezidentas atsakė: „Taip. Aš labai gerai nuspėju dalykus, kaip ir žinote, nuspėjau beveik viską.

Tai nutrūks ir labai liūdnai nutrūks. Ir galvoju, ar Harry negrįš atgal ant kelių į gražųjį Londono miestą maldaudamas. Žinai, galvoju, kad jį išvedė iš kelio“.

Pagarbiai kalbėdamas apie karalienę D. Trumpas sakė, kad jo nuomone karališkieji titulai apskritai iš poros turėjo būti atimti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų