• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle ir princas Harry, savaitgalį surengė neoficialią karališkąją kelionę po Nigeriją. Tačiau po jos pora buvo apkaltinti „nesąžiningumu“, o tai, kaip pranešama, privertė karalių Karolį III ir princą Williamą „įsižeisti“.

Meghan Markle ir princas Harry, savaitgalį surengė neoficialią karališkąją kelionę po Nigeriją. Tačiau po jos pora buvo apkaltinti „nesąžiningumu“, o tai, kaip pranešama, privertė karalių Karolį III ir princą Williamą „įsižeisti“.

REKLAMA

Meghan Markle ir princo Harry kelionė po Nigeriją, kaip pranešama, privertė karalių Karolį III labai stipriai supykti. Tokio pikto karaliaus dar niekas kitas nėra matęs, teigė karališkasis ekspertas.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė savaitgalį lankėsi šioje Afrikos valstybėje, kad pareklamuotų „Invictus Games“ žaidynes, tačiau jų kelionė sulaukė kritikos, o kai kurie ją pavadino neoficialia karališkąja kelione.

Karališkosios teisės autorius ir komentatorius Tomas Kvinas (Tom Quinn) kalbėjosi su „The Mirror“ ir atskleidė: „Williamas yra visiškai įsiutęs ir pasiryžęs rasti būdą, kaip užkirsti tam kelią ateityje. Sakoma, kad Karolis III pyksta kaip niekad.“

REKLAMA
REKLAMA

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė liūdnai pagarsėjo, kai 2020 m. nustojo dirbti karališkosios šeimos nariais, o iš Harry buvo atimtos kelios karališkosios pareigos, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

Tokį akibrokštą numatė jau anksčiau

Karališkosios knygos autorius užsiminė, kad karališkojoje šeimoje būta nuogąstavimų, jog Meghan ir Harry „bandys pasprukti“, ir mano, kad kelionė į Nigeriją „patvirtino blogiausias jų baimes“.

Jis pridūrė: „Atrodo, tarsi Harry ir Meghan būtų pasidarę nesąžiningi – jų kelionė į Nigeriją yra įžūlus pareiškimas, kad jie atsisako pripažinti, jog nebėra dirbantys karališkieji asmenys. Williamas ir Karolis III  kraipo galvas ir galvoja: „Kaip mums suvaldyti šią košmarišką situaciją?“.

REKLAMA
REKLAMA

Apmąstydamas Meghan ir Harry kelionę, J. Quinn teigė, kad „nesunku suprasti, kodėl vyresnieji karališkosios šeimos nariai nerimauja“. P. Quinnas paaiškino, kad galima teigti, jog kelionė į Nigeriją buvo skirta sudaryti įspūdį, kad Harry ir Meghan vis dar yra dirbantys karališkieji asmenys.

Jis pridūrė: „Buvo viskas, ko galima tikėtis iš oficialaus karališkojo vizito – priėmimai, apsilankymai mokyklose ir labdaros organizacijose, pas sužeistus karius ir neįgaliuosius. Meghan ir Harry kalbos ir visas jų elgesys buvo sukurtas taip, kad susidarytų įspūdis, jog jie vis dar yra pilnai apmokami karališkieji asmenys, o Williamui ir jo tėvui karaliui Karoliui III tai nė kiek nepatinka.

Karoliui III ir Williamui Meghan ir Harry tarsi sako: „Mums nereikia jūsų leidimo būti dirbančiais karališkaisiais asmenimis, mes tai darysime pagal savo sąlygas, kada panorėję ir kur panorėję“.“

daro makles, o Haris vargšas nuopisa.
Nereikia tikėti oro burbulais. Niekas nesprogo. Rašytojui su galva negerai. Kur nori, ten ir važinėja. Ne kalėjime jie gyvena.
Šlykščiai padarė,apsimetė tuo kuo nėra ,o išėjo savo noru...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų