„Tiktok“ triukas merginai baigėsi liūdnai: išgabenta į ligoninę su randais nusėtu veidu

Vaizdo įrašų dalinimosi platforma „TikTok“ greitai tapo viena populiariausių socialinių medijų. Čia žmonės skelbia viską – pradedant receptais, baigiant gėdingomis istorijomis ir naudingais patarimais.

Nors didžiąją dalį turinio verta sekti, su kai kuriais dalykais reiktų būti atsargesniems. Vienas tų dalykų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį – „pasidaryk pats“ grožio triukai ar procedūros.

Australijos laidos „Didysis Brolis“ dalyvė Tilly Whitfeld neseniai tai suprato, išbandžiusi „TikTok“ matytą akupunktūros techniką. Išbandžiusi šį triuką, mergina skubiai išgabenta į ligoninę randais nusėtu veidu ir laikinai apakusi viena akimi.

Incidentas įvyko prieš jai ketinant keliauti į „Didžiojo Brolio“ namus, todėl laidoje ji dažnai būdavo užsidėjusi mėlynojo molio veido kaukę. Žiūrovams kilo daugybė klausimų, todėl Tilly „Instagram“ paaiškino, kas jai nutiko ir įspėjo kitus, rašo „The Mirror“.

Įraše, kartu su keliomis jos patirtos žalos nuotraukomis,  ji rašė: „Tiems, kurie klausima, kodėl visą pasirodymą dėjausi mėlynojo molio veido kaukes, taip atrodė mano veidas savaitę prieš pasirodant laidoje, todėl visą laiką dėvėjau makiažą ir mano oda buvo užmaskuota. Tai yra bandymas pašalinti randus, kuriuos pasidariau sau, bandydama atkartoti grožio procedūrą namuose, kurią mačiau „TikTok“ vaizdo įraše likus dviem mėnesiams iki laidos.“

Ji taip pat pridėjo, kad kiti nebandytų „pasidaryk pats“ ar namuose atliekamų grožio procedūrų, dėl kurių ji pateko į ligoninę laikinai praradusi regėjimą nuo patinimų veide. Ji neslepia, kad po procedūros veidas buvo neatpažįstamas. 

Vėliau Tilly paaiškino, kad giliai po oda jai atsirado randai ir tamsi pigmentacija. Tiems, kurie manė, kad tai tik bėrimas, ji patikslino, kad pati giliai į odą bedėsi adatas.


Rašyti komentarą...
M
Marija
2021-05-16 20:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Todėl,kad proto nėra.Norisi kitaip atrodyti,turi ką turi.Juk pažeistas nervas užtai nemato viena akim.
Atsakyti
-2

P
Piska
2021-05-16 21:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pizdą išbadyk. Dura
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų