Tiesiogiai: Kūčių vakaras su kunigu Ričardu Doveika

Charizmatiškasis kunigas Ričardas Doveika jau antrus metus organizuoja vakarą, kuriame humaniškumas, įsiklausymas į bendruomenės poreikius susilieja su kokybiška muzika.

Dviejų valandų transliacijoje bus papasakotos jautrios istorijos, kurias pristatys kunigas R. Doveika ir TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva. Kunigas kalbins visuomenei žinomus veidus, siekdamas įprasminti pasidalinimą gerumu, kaip žmogiškąja vertybe, darną bendruomenėje kaip paskatą jos vystymuisi ir primindamas Kūčių vakaro istoriją, kaip pamatą atjautos ir stebuklo laukimui.

Renginyje koncertuos žinomi atlikėjai, dovanodami Kalėdines, jausmingas ir įkvepiančias dainas. TV transliacijos metu bus renkamos lėšos Vilniaus švento Juozapo parapijos bažnyčiai, statybų užbaigimo darbams.


Rašyti komentarą...
N
Ne davatka
2020-12-24 21:13:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liežuvį turi gerą, sugraudins davatkyna
Atsakyti
-1

P
Petras
2020-12-24 21:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar kunigai veda TV laidu, o ne baznycioje ?
Atsakyti
-2

G
Gedas
2020-12-24 19:33:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negana mokesčių nemoka, atstovauja turtingiausiai iš visų pasaulio religijų, tai dar naudoja įtaką ne žmonėm sunkiu laiku padėt, o toliau įtakos sferai plėsti. Beto kiek iš tų pinigų nueis statybom, o kiek naujam BMW ir koksui tai niekas čekių tikrai nepateiks.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų