Tėvų širdys plyšta iš skausmo: 2-metė darželyje mirtinai užspringo dešrele

Dvejų metų mergaitė mirtinai užspringo darželyje pietums valgyta dešrele – jos tėvai sukūrė peticiją, kuria siekiama uždrausti darželiuose tiekti „nenormalų“ maistą.

Sadie Salt pradėjo dusti valgydama dešrelę pietums „Mini Learners“ darželyje Londone. Į įvykio vietą skubiai atvyko greitosios sraigtasparnis ir paramedikai, mergaitė buvo išvežta į ligoninę, kur dvi dienas praleido intensyvios terapijos palatoje.

Medikai darė viską, bandydami išgelbėti vaiko gyvybę, deja, lapkričio 14 dieną ji mirė.

Du vyresnius brolius turėjusios mergaitės šeimos draugai sukūrė peticiją, kuria reikalaujama uždrausti darželiuose tiekti dešreles ir vynuoges – tuos produktus, kurie „jau gerai žinomi dėl nenormalios formos ir tvirto paviršiaus“. Šeimos vardu renkamos aukos „COSMIC“ asociacijai, padedančiai dviejose Londono ligoninėse intensyvios terapijos skyriuose gydomiems vaikams. Šiuo metu jau surinkta 36 700 svarų sterlingų, rašoma dailymail.co.uk.

Tinklapyje paskelbtoje žinutėje rašoma: „Zoe, Adamo, Zachary ir Joshua vardu šis puslapis skirtas tam, kad galėtume atsidėkoti tiems, kurie taip nuoširdžiai rūpinosi Sadie ir mumis po ketvirtadienį, lapkričio 12 dieną, įvykusio incidento.

Esame sukrėsti mažosios Sadie netekties – ji mirė šeštadienį, lapkričio 14 dieną. Sadie dvi dienas praleido vaikų reanimacijos skyriuje, kur medikai nuostabiai rūpinosi ja, jos mama ir tėčiu. Intensyvios terapijos skyriaus komanda yra nepakartojama, jie dėl mūsų padarė viską.

Labai skaudžiai išgyvename ankstyvą savo mylimos dukros ir sesers netektį, visiems dėkojame už mums parodytą meilę ir palaikymą. Didžiuodamiesi norėtume pranešti, kad Sadie galėjo padėti kitiems – jos organai buvo paaukoti tam, kad būtų galima išgelbėti kitų gyvybes.

Prašome savo meilę ir palaikymą išreikšti paaukojant šiai nuostabiai labdaringai organizacijai. Mums tai labai daug reiškia, iš visos širdies dėkojame visiems už jūsų mintis.“

Šeimos draugai sukūrė peticiją, kuria vietos savivaldybės reikalaujama uždrausti visuose darželiuose tiekti dešreles ir vynuoges.

Peticijos aprašyme rašoma: „Niekada nemanėme, kad kada nors rašysime tokią peticiją. 2020 metų lapkričio 14 dieną tragiškai mirė Darreno geriausio draugo dukra – ji pietaudama darželyje užspringo patiekta dešrele. Jai buvo vos dveji metukai. Mūsų draugai neteko savo kūdikio. Mūsų vaikas neteko draugės. Du maži berniukai neteko sesės.

Puikiai suprantame, kad būna nelaimingų atsitikimų, bet tačiau taip pat galima imtis veiksmų, kad jų nepasitaikytų. Puikiai žinoma, kad dešrelės būna neįprastos formos ir turi tvirtą paviršių, todėl mažiems vaikams jas kramtyti yra ypač sunku.

Vynuogės priskiriamos tai pačiai kategorijai. Reikalaujame kuo greičiau uždrausti dešreles ir vynuoges tiekti visuose vaikų darželiuose, kad daugiau jokiai kitai šeimai nereikėtų išgyventi tokios tragiškos netekties, kuri šį savaitgalį teko šiai šeimai.“

Vaikų darželio „Mini Learners“ atstovas sakė: „Esame labai sukrėsti šių naujienų ir šeimai siunčiame nuoširdžiausią ir širdingiausią užuojautą.“


Rašyti komentarą...
A
Ana
2020-11-18 21:49:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darželio personalas turi būti apmokytas kaip elgtis tokiu atvėju !!!! To reikia siekti!!!!
Atsakyti
-3

A
Aušra
2020-11-19 13:12:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta šeimai... Tai nenusakomas, negyjamas skausmas...
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2020-11-19 16:23:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skausmas neišpasakytas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų