• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinės Karalystės Karališkųjų oro pajėgų pilotavimo instruktorė tragiškai žuvo, kai pratybų metu neišsiskleidė jos parašiutas.

Jungtinės Karalystės Karališkųjų oro pajėgų pilotavimo instruktorė tragiškai žuvo, kai pratybų metu neišsiskleidė jos parašiutas.

REKLAMA

Artimieji ir draugai prisimena 32 metų amžiaus seržantę Rachel Fisk, kuri rugsėjo mėnesį žuvo Oksfordšyre pratybų metu. Trečiadienį dėl jos žūties buvo pradėtas tyrimas – jį baigti numatoma vasario mėnesį. Pranešama, kad seržantė mirė dėl daugybinių traumų.

Jos šeimos nariai pranešime rašė: „Su dideliu liūdesiu pranešame, kad žuvo mūsų brangi dukra Rachel. Ji gyveno su džiaugsmu ir visada rūpindavosi kitais, o taip pat labai mylėjo darbą, kurį buvo pasirinkusi. Rachel pasiilgs daugybė žmonių.“

Vaikystėje labai mėgusi sportuoti R. Fisk nusprendė stoti į kariuomenę – 2011 metais ji pradėjo dirbti fizinio lavinimo instruktore.

REKLAMA
REKLAMA

Buvo labai nesavanaudiška

JK Karališkųjų oro pajėgų pranešime rašoma: „Rachel iš pradžių dirbo „RAF Wittering“ ir „RAF College Cranwell“, o vėliau buvo paskirta vadovauti apmokymams 1–ojoje parašiutų treniruočių mokykloje, „RAF Brize Norton“. Čia Rachel išmoko kariams atlikti instruktažą ir apmokyti juos šuoliams su parašiutu. Ji ir toliau džiaugėsi galėdama sportuoti ir dirbo mėgstamą darbą. 2020 metais ji pradėjo dirbti instruktore Jungtinėse pajėgose "RAF Weston–on–the–Green“.

REKLAMA

Rachel buvo labai nesavanaudiška, ji visuomet pasisiūlydavo padėti ir palaikyti esančius šalia. Ji labai mylėjo savo darbą ir dirbo ne tik labai profesionaliai ir uoliai, bet ir su džiaugsmu bei entuziazmu, kurį skatino jos aistra savo mėgstamam užsiėmimui. Rachel buvo labai vertinama mūsų komandos narė. Komandos nariai ją labai gerbė ir vertino. Rachel garsėjo ne tik savo užkrečiama šypsena ir linksmu charakteriu, bet ir sugebėjimu išvirti labai skanios arbatos, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Jos kolegos iš Karališkųjų oro pajėgų labai jos pasiilgs. Toliau dalinamės keletu prisiminimų apie ją iš tų žmonių, kuriems teko laimė su ja dirbti.“

Sugedo parašiuto aktyvavimo įrenginys

Pasak „MailOnline“ šaltinių, pratybų metu sugedo R. Fisk automatinio parašiuto aktyvavimo įrenginys. Šio įrenginio dėka parašiutas išsiskleidžia pats, kai žmogus pasiekia reikiamą aukštį.

Srities žinovas aiškino: „Kartais šuolininkai pasikliauna šiuo įrenginiu, kuris juos informuoja apie tai, kad iš anksto numatytas aukštis jau pasiektas ir kad laikas išskleisti parašiutą. Tyrimo metu bus aiškinamasi, ar būtent šio įrenginio gedimas buvo lemtingas faktorius šiuo atveju.“

Manoma, kad R. Fisk su parašiutu iššoko iš 12 000 pėdų aukštyje skridusio lėktuvo. Oksfordšyro vyresnysis koroneris Darrenas Salteris teigė, kad ji buvo rasta be gyvybės ženklų po šuolio parašiutu, kurio metu parašiutas greičiausiai neišsiskleidė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų