Tėvai įsitikinę jau dabar: jų keturmetė dukra – translytė

Doncasterio mieste gyvenanti šeima įsitikinusi jų keturmetė dukra yra translytė, t. y. berniukas, gimęs mergaitės kūne. Pasak tėvų, pirmuosius kitokio elgesio simptomus šeima pastebėjo, kai mergaitei buvo vos dveji.

Dabar jie nebevaržo dukros laisvės rinktis būti mergaite ar berniuku, rašo „Mirror“. Tėtis Matthew Stubbingsas ir jo gyvenimo partnerė Klara Jaynes įsitikinę, kad dukra Stormy pati pajautė, kad pasąmonėje ji nenori būti mergaite. Esą nuo mažų dienų ji negalėjo pakęsti rišamų ir pinamų plaukų, suknelių ar dailių batelių, kitokių mergaitiškų akcentų. Ji taip pat ne kartą tvirtino tėvams, kad galvoja esanti berniukas.

„Kai tik Stormy tapo tokio amžiaus, kai išmoko pasakyti, ką galvoja ir jaučia, iškart prakalbo, kad ji nėra mergaitė. Pirmuosius tokius žodžius išgirdome, kai jai tebuvo apie 18 mėnesių. Kadangi Stormy auga su vyresniu broliu, pirmiausia pagalvojome, kad ji ima pavyzdį iš jo. Visi berniukiški žaislai, drabužiai, pomėgiai. Ji tiesiog kopijuoja brolį“, – laidoje „This Morning“ pasakojo tėvai.

Mergaitės mama pridūrė, kad jie praėjo visą ilgą procesą bandant parodyti, kaip smagu yra būti mergaite ir mėgautis mergaitiška veikla. Savo atžalai tėvai nedarė jokio spaudimo.

„Kaip jau minėjome, galvojome, kad ji kopijuoja brolį, todėl tas pačias veiklas bandėme pritaikyti labiau mergaitėms. Rodėme, kad ir moterys yra sėkmingos policininkės, gaisrininkės, jos viską gali daryti. Stormy labai mėgsta futbolą, todėl parodėme ir kokios geros futbolininkės yra moterys. Vis dėlto, tokie parodymai nebuvo labai sėkmingi. Suvokėme, kad privalome kažko imtis“, – pridūrė mama.

Jie kreipėsi į medikus, į psichologus. Visi jie patarė kol kas nespausti vaiko, jokiu būdu griežtai neriboti jo pasirinkimų. Vis dėlto, Stormy kol kas pasirinko būti berniuku.

„Mes labai didžiuojamės Stormy, labai jį mylime ir palaikome kiekvieną mūsų vaiko priimtą sprendimą. Jei prieš dvejus metus būčiau išgirdęs kažkokią panašią istoriją, galvočiau, kad tai absurdas. Kaip keturmetis vaikas gali nuspręsti, kad yra kitos lyties? Tačiau dabar visa tai perėjome patys, žinome, kad tai vyksta. Svarbiausia šeimoje sukurti neblėstantį palaikymą“, – kalbėjo tėtis, kuris dukrą pats nuo šiol vadina berniuku.


Rašyti komentarą...
S
Sonata
2021-05-11 15:17:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai tevai nevisprociai, tai prisigalvoja nesamoniu. Keturiu metu vaikui dar isvis tokie dalykai nerupi, bet tevai jau koduoja vaiko ateiti, nezinau, gal jiems tai garbes reikalas?
Atsakyti
-14

M
Mindaugas Smolinskas
2021-05-11 17:48:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip ten su ta genderlūpine teorija, kad nėra „berniukiškų“ ir „mergaitiškų“ žaislų ir drabužėlių, „vyriškų“ ir „moteriškų“ darbų bei pareigų šeimoje? Pagal tokią logiką, tai čia labai normali mergaitė, kurios dabartinis socialinis „genderis“ yra berniukiškas, ir jokia ten ne LGBTQWXŽĄSIS. OTOH, daugybė vaikų elgiasi nestereotipiškai, o subręsta kaip tikri šeimyniški vyrai ir moterys: mergaitės laipioja medžiais, spardo futbolą su kaimynais, remontuoja motociklus su tėvu; berniukai gamina valgį, prižiūri broliukus ir sesutes, groja smuiku. Ir kas čia tokio, kur čia dangus sugriuvo?
Atsakyti
-7

L
LT
2021-05-11 15:58:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
tevai nepilno protelio ir taškas
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų