Tėčio poelgis sūnų paliko be žado: išradingumo verta pasimokyti

Per karantiną tėvai itin daug laiko praleidžia namuose su savo vaikais. Mažiesiems nuolat reikia sugalvoti veiklų, kurios jiems neleistų nuobodžiauti. Thomas Fooderis sugalvojo žaidimą, kuris ne tik paliko sūnų be žado, bet ir sužavėjo tūkstančius internautų, rašoma mirror.co.uk.

Išradingas tėtis pasinaudojo žaidimu, kurį prisiminė darant ir jo senelį. Ši pramoga sūnui Sebui suteikė daug nuoširdaus džiaugsmo ir jį visiškai pribloškė. Žaidimas vadinasi „stebuklingi saldumynai“.

Jis prasidėjo nuo to, kad tėtis su sūnumi į purvo krūvą, esančią jų sode, pasodino „magiškų sėklų“. Abu kruopščiai tą vietą palaistė ir kitą dieną išėjo pasižiūrėti, ar išaugo jų neįprastas augalas. Sebas negalėjo patikėti savo akimis.

Ant krūmo šakų jis rado daugybę guminukų, kuriuos anksti ryte ten padėjo Thomas. Jis sakė, kad taip jo vaikystėje darė ir senelis, ir tai vienas gražiausių jo prisiminimų.

Tėčio įkeltame vaizdo įraše matėsi, kaip Sebas rankytėmis užsidengė burną išvydęs „išdygusius“ saldainius. Jis pasiėmė vieną paragauti ir šypsodamasis sakė, kad skonis primena guminukus.

Nors visas procesas truko tik kelias minutes, tačiau Sebo reakcija įrodė, kad to visiškai pakako, jog berniukas netektų žado.

Thomas vaizdo įrašu pasidalijo „TikTok“ platformoje ir sužavėjo tūkstančius. Vienas asmuo pakomentavo: „Kodėl mano tėvai niekada nebuvo tokie išradingi?“ Kitas pridėjo: „Dieve mano, tai taip nuostabu ir miela“.


Rašyti komentarą...
S
Senelis
2020-04-18 13:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pabandysiu ir aš anūkėliui padaryti gražią pasaką. Butinai
Atsakyti
-3

T
Tėvukas
2020-04-18 18:11:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų