Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

„Swedbank” ir TV3 Televizija sveikina artėjančių žiemos švenčių proga ir kviečia visus dalintis šviesiomis istorijomis!

„Swedbank” ir TV3 Televizija sveikina artėjančių žiemos švenčių proga ir kviečia visus dalintis šviesiomis istorijomis!

REKLAMA
REKLAMA

Juk sutiksite, kad gražiausia dovana kitiems – šilti žodžiai ir dėmesys, tiesa? Todėl iniciatyva „Šviesios istorijos“ antrus metus kviečia šventiniais linkėjimais nudžiuginti ne tik artimiausius žmones, bet ir visą Lietuvą!

Pasveikinti visus dar niekada nebuvo taip paprasta

Ką reikia padaryti norint nusiųsti savo šviesius linkėjimus? Viskas paprasčiau, nei galite įsivaizduoti. Fotografuokite, filmuokite, rašykite, pieškite ar kitaip kurkite savo sveikinimą ir įkelkite jį www.tv3.lt/sviesiosistorijos puslapyje. Čia jį pamatys ne tik šeima ar bičiuliai, bet ir, kaip minėjome – visa Lietuva.

REKLAMA
REKLAMA

„Šviesių istorijų“ linkėjimai pradžiugins kiekvieną, tačiau negana to – linkėjimų kūrėjų laukia puikūs prizai! Atsitiktine tvarka išrinksime net 23 laimėtojus, kurie išsidalins 20 „JBL“ belaidžių ausinių ir 3 stilingas „Marshall” garso kolonėles. Prizų laimėtojai bus paskelbti sausio 3 d., o iki to laiko neribotą skaičių kartų kelkite savo sveikinimus, dalinkitės šviesiomis emocijomis ir džiuginkite vieni kitus.

Tegul sveikinimams įkvepia šviečiantys ąžuolai

„Swedbank“ linki, kad kurti gražiausius linkėjimus jus įkvėptų tūkstančiais lempučių nušvitę ąžuolai, papuošę net 10 Lietuvos miestų. Rasti artimiausią ąžuolą galite čia.

Šiais metais didingi medžiai dar ypatingesni, kadangi ąžuolai tapo savo krašto pasakoriais. Kiekvieną ąžuolą galite prakalbinti ir išgirsti jo pasakojamą savo ir savo miesto istoriją. Tai padaryti visai paprasta – tiesiog nuskenuokite specialų QR kodą, kurį rasite prie kiekvieno iš dešimties ąžuolų.

REKLAMA
REKLAMA

Šviečiančius ąžuolus galite ne tik prakalbinti, bet ir pasisemti įkvėpimo „Šviesių istorijų“ linkėjimams. Taigi, kviečiame:

  • Fotografuoti, filmuoti, rašyti, piešti ar kitaip kurti linkėjimus.
  • Įkelti savo linkėjimą www.tv3.lt/sviesiosistorijos puslapyje.
  • Dalyvauti konkurse ir laimėti prizus.

Linkime šviesių istorijų!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų