Šventojoje mamą šokiravo nauja mada: „Pamačius mane net supykino“

„Neseniai jūsų portale perskaičiau skaitytojo laišką apie tai, kaip mamą papiktino Palangos pajūryje lakstantys nuogi vaikai. Nesusilaikiau ir aš neparašiusi apie Šventosios pajūrio grožybes“, – rašo laišką naujienų portalui tv3.lt atsiuntusi skaitytoja Danguolė.

Šventojoje su šeima atostogaujame daug metų, čia atvažiuojame kasmet. Mums patinka, kad ši vieta yra atokesnė nuo triukšmingų Palangos barų, o ir į Šventąją atvažiuojantys žmonės mums visada atrodo mandagūs ir malonūs.

Pajūryje mes su šeima mėgstame santūrumą. Suprantame, kad čia šeimos su vaikais, jaunos poros ar solidaus amžiaus sulaukę žmonės atvažiuoja pailsėti ir pajusti ramybę skleidžiančią Baltijos jūros aurą. Deja, šiemet pastebėjau vieną itin nemalonią madą, kuri papiktino ne tik mane, bet ir mano draugus, kurie šią vasarą ilsėjosi pajūryje.

Mielos moterys, kas gi čia nutiko su nauja maudymosi kostiumėlių mada? Nuo kada maudymosi kelnaitės virto šniureliu užpakalinėje dalyje? Aš puikiai suprantu, kad tokio tipo kelnaitės tikrai yra puikus aistros sužadinimas miegamajame, bet kam jas reikia dėvėti pajūryje?

Ir tokias kelnaites šiemet masiškai vilki vos ne kas trečia moteris! Ateini su šeima į pajūrį, maloniai nusišypsai moteriai su dviem mažais vaikais, o ji nusivilkusi suknelę demonstruoja visu gražumu savo užpakalinę dalį.

Niekaip nesuprantu, ar jums pačioms nebūtų maloniau vaikščioti prisidengus? Gal palikime stringus miegamuosiuose, o pajūryje elkimės padoriai kitų atžvilgiu. Pamačius tokius vaizdus mane net supykina.

Autorius: skaitytoja Danguolė

 


Rašyti komentarą...
G
Greta
2021-08-25 17:28:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai
Atsakyti
-3

G
Greta
2021-08-25 17:28:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai
Atsakyti
0

M
Mari
2021-08-26 06:06:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar visa Lietuva tapo rašytojais Tokia ta mūsų tauta,rašo kas netingi.Pležas yra pležas ir jei kas nepatinka pasilikit sau.Mes per daug viską sureikšminam.Ne taip gimdymas praėjo vaikelio,ne taip aptarnavo.dar kažkas.Maźiau reikia sureikšmint.Gal kam su nervais negerai.Pati esu su tuo susidūrus.Bukime atlaidesni,geresni vienas kitam,daugiau šypsokitės ir mažiau būti nepatenkintais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų