Mama negalėjo patikėti savo ausimis: iš baseino išvarė su 4 vaikais

Viena keturių vaikų mama įsiuto, kai jos neįleido į baseiną. Ketvirtadienį, rugpjūčio 19,  Lisa Wood į Smethwick plaukimo centrą Vakarų Midlande nusivežė devynmetę Keelie, trejų metų Alicea, dvejų metų Matthew ir vienerių metų Chanelle.

Tačiau mažiesiems teko ašaroti, kai jų visų neįleido į baseiną, nes mama buvo vienintelis suaugęs žmogus. Jie sakė, kad jų neįleido dėl nuostatos, kad vienam suaugusiam asmeniui leidžiami tik du vaikai.

33 metų moteris iš Oldbury sakė, kad jos vaikai apsiverkė, nes ji neturi kito suaugusiojo, kuris galėtų padėti, rašo dailystar.co.uk.

Kiekvienas vaikas privalo turėti skirtingą elektroninio pašto adresą

Ji pasakojo: „Atvykome 25 minutėmis anksčiau, nes vaikai atostogų dienomis gali plaukioti nemokamai. Įėjau ir paklausiau, ar galiu juos užregistruoti nemokamam plaukimui. Pirmiausia jie pasakė „ne“, kad privalau tai padaryti internetu iš anksto, o paskui dar pridūrė, kad kiekvienas vaikas privalo turėti skirtingą elektroninio pašto adresą. Dar sakė, kad negaliu įeiti viena su keturiais vaikais. Bet mano šeimos nariai, kurie galėtų atvykti kartu, yra neįgalūs“.

„Tai nėra teisinga mano vaikams. Keelie ir Alicea jau gali plaukti, nematau problemos. Negaliu sau leisti vykti kur nors atostogauti, nes viskas taip brangu, todėl pagalvojau, kad puiku, nors per atostogas nuvešiu juos paplaukioti į baseiną“, − aiškino ji.

Pasipiktinusi mama sakė, kad jos ir vaikų kelionė buvo veltui.

Baseino administracija pateikė paaiškinimą

Moteris pasakojo: „Vaikams labai svarbu priprasti prie vandens. Mums prireikė viso ryto susiruošti į baseiną. Aš pasiskundžiau, o  jie tiesiog pasakė, kad tai yra jų politika, bet nemanau, kad tai teisinga. Yra daug vienišų tėvų, turinčių tris ar keturis vaikus“.

„Sandwell Leisure Trust“ atstovas spaudai sakė: „Plaukimo baseinuose jaunesniems nei 8-ių metų vaikams taikoma įprasta nuostata dėl visų dalyvių saugumo. Išsami informacija pateikiama mūsų svetainėje. Tėvai gali užregistruoti bet kurį vaiką iki 16 metų amžiaus nemokamai plaukioti. Tą galima padaryti internetu adresu www.slt-leisure.co.uk. Centrai taip pat gali padėti klientams užsiregistruoti centre.

Kiekvienai narystei/dalyviui reikalingas atskiras el. pašto adresas, tačiau mūsų centro komandos stengiasi padėti visiems, kurie stengiasi prisijungti prie interneto ar užsiregistruoti nemokamam plaukimui. Tėvai gali užregistruoti atskirą kiekvieno vaiko el. pašto adresą. Mūsų narystės komanda taip pat gali padėti visiems tėvams registruoti vaikus,  susisiekite su mumis šiuo el. adresu: [email protected]

Mes ištirsime, kas įvyko centre, ir perduosime šį atsiliepimą/skundą komandai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų