Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos (VTD) kartu su Lietuvos ambasada Švedijos Karalystėje š. m. gegužės mėn. 15 d. surengė sėkmingą Lietuvos 2012 metų turizmo galimybių pristatymo renginį Švedijos turizmo ir žiniasklaidos atstovams Lietuvos ambasadoriaus Švedijoje rezidencijoje.

Lietuvos turizmo galimybių pristatymas pritraukė daugiau nei 40 Švedijos žurnalistų, kelionių agentūrų ir transporto kompanijų bei Švedijoje reziduojančių kitų šalių, atstovaujančių Lietuvai, ambasadorių bei kultūros ir turizmo atstovų. Lietuvos turizmo galimybių pristatyme apsilankė stambiausios regione keltų kompanijos Tallink/Silja Line vadovai. Į renginį buvo pakviesti ir valstybinio Stokholmo Sodertorn universiteto Turizmo katedros atstovai.

Renginyje VTD direktorė R. Balnienė svečiams pristatė Lietuvos turizmo sektoriaus naujienas bei supažindino su naujuoju VTD projektu – „Gintaro turizmo kelias“. Švedijos turizmo paslaugų verslo atstovai buvo pakviesti apsilankyti 2012 m. rugsėjo 24-28 dienomis Lietuvoje, Vilniuje vyksiančiame renginyje „Baltic Connecting 2012".

Maloniai stebino aktyvus renginyje dalyvavusių švedų dalinimasis turima patirtimi ir pastebėjimais apie turizmo perspektyvas Lietuvoje. Svečiai mielai pasakojo apie savo įspūdžius iš ankstesnių viešnagių bei savo asmeninius ryšius su Lietuva. Tiek VTD direktorė, tiek Lietuvos Respublikos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus apie unikalius Lietuvos turizmo produktus, kuriuos būtų galima pristatyti Švedijos turistams.

Kaip parodė susitikimo su vietos turizmo paslaugų bei žiniasklaidos bendruomene rezultatai, žinios apie lietuvių kulinarinio paveldo įvairovę jau yra pasiekusios kitą Baltijos jūros krantą. Renginio dalyviai pamatė dar daugiau perspektyvų, kaip supažindinti švedijos turistus su Lietuva ir buvo optimistiškai nusiteikę dėl ryšių turizmo srityje stiprinimo bei turizmui būtinos infrastruktūros gerinimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų