Sužadėtuves atšventusi tinklaraštininkė pasidalijo ateities planais

Neseniai 23-iąjį gimtadienį atšventusi ir nepamirštamos dovanos – sužadėtuvių žiedo, iš vaikino susilaukusi tinklaraštininkė Inga Žuolytė neslepia, jog šios ypatingos dienos prisiminimai šypseną kelia dar šiandien. Kaip pati Inga sako, gimtadienio šventė buvo būtent tokia, apie kokią svajojo, o viskuo pasirūpinti, kad ji taptų nepriekaištinga, padėjo jos mylimasis – būsimas vyras.

36

„Ilgai gyvenu pačiomis geriausiomis šventės emocijomis bei, žinoma, laimę kelia mylimojo staigmena, kada dar gimtadienio išvakarėse man įteikė sužadėtuvių žiedą. Visgi, dabar jau pilnu tempu teko grįžti prie darbų ir rutinos, kuri neapsiriboja tik treniruotėmis“, – sako pašnekovė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Žuolytė atskleidė netobulą sporto varžybų pusę

Daugelis Ingą žino kaip asmeninę trenerę, socialinėje erdvėje aktyvią sveikos gyvensenos ir sporto entuziastę, tačiau veikli moteris ties tuo neapsiriboja. Šiandien savo kuriamais drabužiais būrį merginų džiuginanti Inga pasakoja, kaip pasiryžo įgyvendinti šią idėją ir kas būtent lėmė tokį pasisekimą.

„Kuomet dar mokiausi mokykloje, svajojau apie kostiumo dizaino studijas ir šį norą troškau įgyvendinti, todėl kelis metus lankiau drabužių dizaino būrelį, kuriame prisisiuvau begalę drabužių sau ir draugėms. Be to, lankiau ir piešimo pamokas, tačiau man ten sekėsi sunkiai. Negana to, mama nepritarė studijoms kolegijoje, todėl šis planas tuomet taip ir liko neįgyvendintas.

Teko pasirinkti kitą studijų kryptį, tačiau kurti drabužius bei turėti savo drabužių prekinį ženklą – tebeliko mano svajonė, kuri manęs niekaip nepaleido ir, kaip matote, atsiradus galimybei tai įgyvendinau, mano kuriami drabužiai „INZO clothes“ gyvuoja nuo 2016m. birželio“, – kalba Inga Žuolytė.

Staigi sėkmė

Mergina atskleidžia, kad drabužių prekinio ženklo sėkmei itin padėjo jos žinomumas socialinėje erdvėje ir priduria, jog šiandien ši terpė – efektyviausia reklamos priemonė.

REKLAMA

„Būtent dėl to ilgai netruko, kad žmonės sužinotų, jog išleidau savo drabužių liniją. Visgi, sunkiausia buvo surasti patikimą siuvėją, kurios kruopštumu ir atsakingumu būtų galima pasikliauti, tačiau ilgainiui įsitikinau, kad šiandien tokių jau yra ne viena“, – sako pašnekovė.

Inga pasakoja, kad drabužių eskizus kuria pati, o įkvėpimas, kaip ir daugelį, užklumpa netikėtai ir priklauso nuo aplinkos, kuri tuo metu supa. Šiuo metu į prekybą išleistos jau keturios kolekcijos, kurios yra skirtos veiklioms bei kasdien aktyviai gyvenančioms moterims.

„Kadangi pati gyvenu aktyvų gyvenimą, dirbu trenere, sportuoju, dalyvauju įvairiuose renginiuose, mane daugiausia taip pat supa užimtos ir veiklios moterys. Jos dieną pradeda anksti ryte tam, kad spėtų pasportuoti prieš jų laukiančia ilgą bei darbingą dieną, pilną elektroninių laiškų ar susitikimų, o vakare grįžusios namo jos vis dar šypsosi žaisdamos su vaikais bei gamindamos vyrui vakarienę.

Būtent tokios damos mane įkvepia kurti drabužius, kurie būtų nevaržomi, tačiau išlaikytų moterišką siluetą“, – teigia Inga Žuolytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų