Sunku patikėti: šią klaidą savo blakstienoms daro vos ne kiekviena

Sakoma, kad akys yra kiekvieno žmogaus sielos veidrodis. Tačiau daugelis moterų nori, kad šis veidrodis būtų ryškus ir matomas, todėl į pagalbą išryškinant savo akis pasitelkia ne ką kitą, o būtent blakstienų tušą.

14

Tačiau daugelis moterų net nesusimąsto, kad kasdieninėje rutinoje dažydamos savo akis, jos daro ne vieną didelę klaidą. Pasinaudokite šiais patarimais ir išvenkite jų.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ilgiausios blakstienos pasaulyje atima žadą

Jūsų blakstienos neparuoštos makiažo dažams

Pirmiausia, tinkamai išmokite paruošti savo blakstienas dažams. Įsitikinkite, kad jos yra švarios ir atskirtos. Tam naudokite specialias blakstienų šukeles arba tiesiog perbraukite jas nenaudojamu dantų šepetėliu.

Per greitai išdžiūsta blakstienų tušas

Daugelis moterų prieš tepant blakstienų tušą, kelis kartus papumpuoja šepetėlį. Tačiau taip jos daro gana didelę klaidą, nes tokiu būdu yra išstumiamas iš dažų buteliuko oras. O tuomet blakstienų tušas išdžiūsta daug greičiau.

Jeigu jūsų blakstienų tušas išdžiuvo per greitai – įlašinkite kelis lašus kontaktinių lęšių tirpalo ir jūsų dažai bus vėl kaip nauji.

Pradėti nuo viršutinių blakstienų

Ne viena moteris savo blakstienas pradeda dažyti nuo apatinių, tačiau tai dar viena didžiulė klaida, kurią daro kas antra.

Pradėdamos dažytis nuo viršutinių blakstienų, jūs apsaugosite savo apatinę dalį po akimis ir išvengsite nereikalingų tušo gabalėlių, dažant apatines blakstienas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų