REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žmonės nesutaria dėl keistų dizainerio batų „Teletubbies“ veikėjams – įsikišo net Paris Hilton.

Žmonės nesutaria dėl keistų dizainerio batų „Teletubbies“ veikėjams – įsikišo net Paris Hilton.

REKLAMA

Mados ateina ir praeina, bet stilius lieka amžinai. Kyla klausimas: ar esate pakankamai stilingas, kad avėtumėte šiais keistais „Teletubby“ aulinukais iš aukščiausios klasės dizainerio Christiano Cowano naujausio asortimento?

Kaina atima žadą

1997 m. laidos „Teletubbies“ unikalūs aulinukai yra ryškiai neoninės žalios spalvos su Dipsy veideliu,  o ką pasakysite, kai sužinosite jų kainą? Batų pora parduodama už 2 096 svarus (2 398 eurus)!

Jei kada nors norėjote avėti aulinukus su Dipsy, dabar turite tokią galimybę, tačiau jei jums labiau patiko Tinky Winky, Laa-Laa ar Po, jums nepasisekė. Laimei, yra ir kitų drabužių, kuriuos galima pasirinkti su likusių teletabių atvaizdais. Visa nostalgiška kolekcija skirta pagerbti Dipsy ir ikoniškąjį 90-ųjų šou, rašo mirror.co.uk.

Britų dizaineris Christianas Cowanas, šiuo metu gyvenantis Niujorke, savo „Instagram“ tinkle pristatė naujus batus.

C. Cowano įraše teigiama: „Nesitikėjote tokios bendradarbystės – teletabiai + Christianas Cowanas?! Mes buvome pasimetę tarp daugybės popkultūros ikonų, o tada mus ištiko nušvitimas – darykime tas ikonas...

REKLAMA
REKLAMA

Su Dipsy, Laa-Laa, Po ir Tinky-Winky elgėmės kaip su legendomis, nufilmuotomis avdeonišku stiliumi, rūbai pasakoja istoriją apie mūsų keturis legendinius personažus, kurių autografų troško juos dievinantys gerbėjai“.

Be aulinių batų, kolekcijoje taip pat yra kelnių, švarkų, marškinėlių ir gobtuvų – taip pat su akį rėžiančiomis kainų etiketėmis, tačiau jie reklamuojami kaip „būtiniausi daiktai“.

Komentaruose Paris Hilton pareiškė: „Noriu!“

Nevispročiai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų