Su 100 vyrų susitikinėjusi Amanda nekaltybę prarado būdama 40-ies

Moteris laukė tinkamo vyro, su kuriuo galėtų pasimylėti ir sukurti šeimą. Pagaliau po keturių dešimtmečių jai pavyko tai padaryti, rašoma dailystar.co.uk.

Amanda McCracken iš JAV laukė keturis dešimtmečius, kad pagaliau prarastų nekaltybę ir sukurtų laimingą gyvenimo pasaka. Per šį laiką ji susitikinėjo su 100 vyrų, kol pagaliau surado tą, kuriam verta atsiduoti.

Laimingasis vyras 42-ejų Deivas. Jie susipažino bare su draugais leisdami laiką.  Praėjus 10 mėnesių po jų pažinties, jie pagaliau suartėjo atostogų metu Prancūzijos Polinezijoje.

Po to praėjus dviem mėnesiams jie įtvirtino savo meilę santuokos saitas. O dabar jiedu turi dar daugiau džiugių žinių.

„Instagram“ tinkle Amanda atkleidė, kad laukiasi.

„Praėjusią liepą močiutė Velda paklausė, kada mes su Deivu turėsime kūdikį. Tada aš atsakiau, kad galbūt ateinančią liepą. Močiutė apsidžiaugė, nes tai atrodė net labai realu. Spėkite kas – močiutės noras išsipildė. Mes laukiamės kūdikio ir jis gims liepą arba rugpjūčio pradžioje“, – rašė moteris.

Nenuostabu, kad Amanda skubėjo pasidalinti šia žinia – ypač dėl to, kad ji taip ilgai ieškojo meilės.

Pirmą kartą kalbėdama apie bandymus atrasti meilę, ji pasakojo, kaip atrodė paieškos.

„Mano romantiškos draugystės, kurios truko nuo 1 dienos iki 1 metų, buvo ir su 15 metų jaunesniais ir su 15 metų vyresniais vyrais.

Susitikinėjau su fiziku, kariuomenės vadu, striptizo klubo apsauginiu, filosofu, dainininku, jachtos kapitonu, profesionaliu sportininku, ugniagesiu, buvusiu šnipu, dvasininku su keliais advokatais ir pakankamai inžinierių, kad galėčiau atidaryti firmą“, – tąkart „HuffPost“ sakė ji.

„Tai niekada nebuvo dėl sekso. Taip pat nelaukiau ir pasirodančio idealaus vyro. Viskas buvo dėl to, kuris suprastų, kad aš esu verta daugiau nei duonos trupinių. To, kuris užpildys tuštumą.

To, kuris priims meilę vietoje atspindžių vaikymosi. To, kuris mokės priimti meilę. Ir jo buvo verta laukti“, – sakė Amanda.


Rašyti komentarą...
V
Vo tep
2020-02-28 20:39:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super moteris
Atsakyti
-7

E
Ed
2020-02-29 10:59:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamones rašinejat.Senmerge ir dar su galva negerai.Su tokia pagyvens,gales nusišaut,arba išprotes.Užuojauta tam vyrui
Atsakyti
-5

m
mikis
2020-02-28 20:22:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek mikiu zaraza nugriauzei,o cielka issaugojai.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų