Stebuklinga Joninių šventė Ukmergėje: su senovės tradicijomis, muzika ir galimybe pakilti arčiau debesų

Joninės, dar kitaip vadinamos – Rasomis, viena gražiausių vasaros švenčių. Baltų saulėgrįžos šventė XVI a. buvo minima net visą mėnesį, su įvairiausiais ritualais ir apeigomis bei pagoniškais elementais: magija, saule, ugnimi, vandeniu ir augalija.

Kai kurie senovės ritualai išlikę iki šių dienų: šokinėjimas per liepsnas, žaidimai rateliuose, paparčio žiedo ieškojimas ir vainikų pynimas bei paleidimas į ežerą.  Joninių nakties šventė per daugelį metų dar ir apsipynė papildomomis pramogomis: fotosesijomis, skanaus maisto degustavimu, amatų dirbtuvėmis, pasiplaukiojimu ežere ar iškylavimu kemperyje.

Kaip ir kiekvienais metais, šią stebuklingą ir trumpiausią naktį metuose kviečia švęsti „RIVER CAMP“ kempingas, kur jūsų lauks įvairios pramogos: 

· Stalo tenisas, tinklinis, badmintonas, batutas visiems ir pripučiamas batutas vaikams, futbolas;

· Virvės traukimas (šeimų kova, vyrų, moterų, vaikų, turbūt galėtų ir augintiniai traukti ir jums padėti, jeigu yra išdresuoti ir tai sugeba).

REKLAMA

· Joninių vainikų pynimas;

· Gyvos muzikos koncertas (šėlti kvies grupės: „Skaptetas“, „Sucha Leo“. „Undeciders“). Grupė „Skaptetas“ – septynios skirtingos asmenybės, kurios nori Lietuvai grąžinti SKA stiliaus muziką ir meilę jai. Yra pasiruošę ir nekantrauja užkurti smagų vakarėlį.

· Dar vieni atlikėjai: grupė „Sucha Leo“ – 7 vyrukai iš Vilniaus, grojantys rock‘ą su įvairiausiomis priemaišomis – nuo bliuzo iki rytietiškų motyvų. Kviečia pajudėti ir parodyti savo šokių judesiukų sugebėjimus.

Grupę „Undeciders“ patys pamatysite ir išgirsite, jau net ir nieko sakyti nereikia, tiesiog mėgaukitės;

· Maisto furgonas „Ajomama“ pasirūpins gurgiančiais pilvais. Joninių metu galėsite paskanauti daugelio mėgstamų, burnoje tirpstančių įdarytų bulvių su daržovėmis, sūriu, šonine arba silke, o jeigu dar iki šiol neragavote, tai tikrai liksite maloniai nustebinti;

· Jei oras leis – bus oro balionas. Trečiadienį, 18 val. visus, norinčius atsidurti aukščiau dangaus, pakels nuostabus oro balionas ir skrydžio metu padovanos daug džiaugsmingų emocijų;

· Sutemus plukdysime vainikus Šventąja upe ir ieškosime paparčio žiedo;

· Plieks Joninių laužas;

Joninių linksmybių ir pramogų vietą rasite: A. Vienuolio g. 15, Šventupės miestelyje. Renginio pradžia birželio 23 d. 18.00 val.

Bilieto kaina:

  • Suaugusiems 5 eurai,

  • Atvykusiems su palapine 10 eurų.
  • Vaikams iki 12 metų – nemokamai.

 

Be to, pasiimkite pleduką, jeigu norėsite kartais sėdėti ne vien ant žolės. Būtinai naudokite apsaugos priemones nuo uodų, nes šią trumpiausią naktį metuose tikrai, uodai, tiksliau uodės, taip pat nesnaudžia, o valgyti labai nori.

Kempingo teritorijoje galima atsiskaityti tik grynaisiais. Beje, griežtai draudžiama įsinešti savo alkoholinius gėrimus, tačiau pasiimkite kartu su savimi gerą nuotaiką (nors jeigu ir tos neturėsite, čia tikrai pasikrausite teigiamos energijos)! Nepamirškite ir kaukių, nes jos vis dar populiarios šių laikų visuomenėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų