Stebinanti tėvų išmonė: vaikams duoda koronos ir serialų veikėjų vardus

Kol galioja karantinas, duomenys rodo, kad daugeliui šis laikas atrodo puikiai tinkamas šeimos planavimui – apsaugos priemonių paieškos internete šiuo metu žemiausios per 12 mėnesių, rašoma dailystar.co.uk.

Su tikslu išsiaiškinti, iš ko būsimieji tėvai semiasi įkvėpimo vaikų vardams ir kaip galimai atrodytų 2021 metų naujagimių bumas, „OnBuy“ sudarė populiariausių ir mėgstamiausių vaikų vardų sąrašą.

„Netflix“ serialas „Tiker King“, išleistas kovo 20 dieną, per pastarąsias savaites labai išpopuliarėjo, o kartu su juo išaugo susidomėjimas vardais „Joe“ (iki 29%) bei „Carole“ (iki 39%).

Dėl aktyvaus Didžiosios Britanijos premjero figūravimo, daugeliui šalyje imponuoja ir patriotiškas variantas rinktis būtent ministro pirmininko Boriso Johnsono vardą – susidomėjimas juo šią savaitę padidėjo 35%.

Pasirodžius pirmai populiaraus TV šou „Keeping Up With The Kardashians“ serijai tendencijos taip pat pakito. Jame Kim ir Kourtney įsivėlė į ginčą, kuris socialinių tinklų naudotojus padalino į dvi dalis – pasirodo, Kourtney vardas populiaresnis, nei Kim.

Nuo šio TV šou pradžios vardo „Kourtney“ paieškų internete padaugėjo 18%, o vardo „Kimberly“ paieškų sumažėjo 22%.

Internete pasklidus reportažui apie tai, kad Indijoje dvynės buvo pavadintos „Covid“ ir „Corona“, taip pat padidėjo susidomėjimas vardu „Corona“ – jis išaugo iki 30%. Apskritai susidomėjimas „koronaviruso kūdikių vardais“ internete šoktelėjo 140%, o „Corazon“ paieškos – net 1 000%.

„OnBuy“ išsiaiškino, kad taip pat labiau domimasi su gamta susijusiais vardais – nenuostabu, kad šiuo laikotarpiu daugelis jos yra pasiilgę.


Rašyti komentarą...
c
corona
2020-04-11 07:31:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne stebinanti ismone, o visiskas nupendejimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų