Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Nuo rugsėjo pradžios pradėjau savo šešiametę dukrą vesti mokytis šokti pas vieną Šiaulių mokytoją, tačiau tai, ką ji pasakė, man sukėlė didžiulį šoką. Nutariau apie tai papasakoti kitiems ir įspėti tėvus atidžiai rinktis žmogų, kuris mokys jūsų vaiką“, – rašo naujienų portalui tv3.lt savo laišką atsiuntusi skaitytoja Beata.

„Nuo rugsėjo pradžios pradėjau savo šešiametę dukrą vesti mokytis šokti pas vieną Šiaulių mokytoją, tačiau tai, ką ji pasakė, man sukėlė didžiulį šoką. Nutariau apie tai papasakoti kitiems ir įspėti tėvus atidžiai rinktis žmogų, kuris mokys jūsų vaiką“, – rašo naujienų portalui tv3.lt savo laišką atsiuntusi skaitytoja Beata.

REKLAMA

Mano dukrytei šešeri metukai. Nuo pat mažų dienų ji buvo rami, savo meniniame pasaulyje paskendusi svajoklė. Tačiau tiek mes patys su vyru, tiek mūsų giminaičiai ir pažįstami jau anksčiau pastebėjo jos polinkį į muziką.

Kadangi visada žavėjausi šokiais, nutariau šiemet pradėti leisti savo dukrą pas vieną mokytoją Šiauliuose. Šokių pamokas nutarėme lankyti iš pradžių kartą per savaitę.

Viskas klostėsi neblogai, tačiau tarp manęs ir šokių mokytojos nuo pat pradžių jautėsi nejauki trintis. Pagalvojau, kad tai tikrai neturėtų man kelti streso, juk į šokių pamokas eina mano dukra, ne aš, todėl nusprendžiau, kad jeigu bus gerai dukrai, bus gerai ir man.

REKLAMA

Tačiau nereikėjo daug laiko, kad mokytoja atskleistų tikrą savo veidą. Neprabėgus mėnesiui, ji priėjo prie manęs, kai šalia nebuvo dukrytės, ir pradėjo pasakoti, kad mano vaiko judesiai nelankstūs, negrakštūs, o muzikos ji visai nejaučia.

Nustebau, juk jos talentą mato visa šeima. Pradėjau aiškinti mokytojai, kad vaikui dar tik šešeri metai, o pamokas ji lanko nepilnai mėnesį, ji kukli, drovi, jai reikia laiko atsiskleisti.

Galiausiai ji rėžė: „Taip pat pridurčiau, kad būsimas šokėjas jau nuo pat mažų dienų vertėtų mokyti taisyklingos mitybos ir prižiūrėti jų moteriškas formas“.

Ji mano dukrą išvadino stora, juk aš teisingai supratau? Mamos, patarkite, ką man daryti, ar nuryti pyktį ir toliau leisti dukrą pas šią mokytoją, ar nieko nelaukti ir dingti iš ten?

Autorius: skaitytoja Beata

 

Pas mus amerikoje dešimtmetes sveriančios 50_60 kilogramu laisvai lanko baleta. Ir dėl svorio ar sugebėjimu niekas nekreipia dėmesio. Tik laikui bėgant mergaites pataiso savo figūrą arba pakeičia savo noru užsiėmimus. Čia ne Šiaurės korėja arba Kinija kad vaikus mokytu kaip kareivius. Išmokti taisyklingai šokti užima daug metų. Pats aš čia pradėjau šokti nuo 35 metų. Na o vaiku lankstumas ir figura keiciasi kas diena. Tam ir yra šokiu klasės kad užsiimti mėgstamu užsiėmimu, o ne nuo pirmos dienos vaikus varyti i profesionalius pasirodymus. Manau kad šita mokytoja reikia pranešti vaikų teisems už vaiku diskriminavimą. Tokia mokytoja darbo su vaikais negali dirbti. Čia yra pažeidžiamos vaikų teisės ir orumas!
Yra šeimos gydytojai,pediatrai.Google paieškokite lentelės koks svoris ir ūgis yra norma.Mokytoja bandė delikačiai pasakyti,kad šokiai yra malonumas,o norint siekti rezultato- kruvinas darbas.Nerasta duomenų- neverta kankinti vaiko.Ypač Jūsų neišsipildžiusių svajonių.Gal tai tik mamos noras,kad dukra lankytų šokius.Mergaitė turi talentą!Bobutės susirinko ir nusprendė.Tauta palaikė.Mokytoja mato nelaimingą vaiką,su ansvoriu,bando patarti,kad fiziniu krūviu nelabai...Vaiko klausėt ar svaigsta iš laimės šokdama?
Gerbiamoji, mamyte. Jei jūsų mergaitė nejaučia ritmo, ji tikrai negalės šokti. Vaikai, turintys muzikinę klausą, nuo mažų dienų jaučia ritmą. Visi maži vaikai šoka, o tėveliai tuo džiaugiasi, bet jei mokytoja pataria, gal vertėtų įsiklausyti į jos patarimus. Na, o dėl svorio, tai gal neverta vaikui kimšti kaloringo maisto. Nesubalansuota mityba pridaro daug bėdų vaiko sveikatai. Kiek jaunų merginų išplerusiomis formomis. O juk tai viskas yra iš vaikystės, kai patys tėvai nutukina savo atžalas. Pamąstykite apie tai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų