Rašyti komentarą...
Beveik visų mažų mergaičių mamos svajoj
Beveik visų mažų mergaičių mamos svajoj
Patarimas
Talentą mato visa šeima.
Ir tuo viskas pasakyta.Užuojauta mokytojai
Žinoma, malonu, kad pasivedė toliau nuo dukrytės. Nes aš turėjau patirtį, kai atrankoje į gimnastikos būrelį vienoje Užupio progimnazijų vyresnio amžiaus postsovietikus pedagogė rėžė prie vaiko: Jūsų dukra per stora. Ta prasme, vaikui girdint. Po to nereikia stebėtis, kai psichiatrijos skyriuose pilna paauglių besigydančių anoreksiją. Manau, mokytoja visiškai neteisi. Svarbiausia, kad vaikas juda, turi veiklos. Ne visos čempionės ir ne visom reikia būti.
Manau,kad reikėtu įsiklausyti į mokytojos žodžius.kartais gerai priimti svetimo žmogaus kritiką,nors ir skaudi būtų.jeigu patinka muziką,ir šeima ploją.tai nereiškia,kad visi turi ploti.
Ji taktiškai užsiminė, kad mergaitė apkūnoka ir viskas. Tai ko įsižeisti, ar pati akių neturi. Maniškė iki 10 metų buvo tikrai storoka, maistą vos ne slėpti tekdavo, jokios kalbos nepadėjo. Bet kai prasidėjo mergaitiški reikalai, labai susirūpino, prašė padėti, abi tvarkėmės mitybą, sportą ir 14- kos yra liekna panelė.
Tai gal ji tikrai apkūni, negi motina tokia akla. Mano mergytė nori baleto, betgi matau, kad jos kauliukai stamboki, nelabai baletiška, tai skatinu rinktis ką nors iš sporto, tik kol kas neradome, kas patiktų.
... man patiko šokiai, todėl aš nusprendžiau... Nė žodžio, ar mergaitė veržėsi šokti, o kad tetos ir bobutės,, pastebi", labai abejotinas talento įrodymas. Turėtų padėkoti taktiškai mokytojai ir pasiūlyti dukrai paplaukioti ar dar kažką, ko ji pati nori.
Miela mamyte, mokytoja teisi, nereikia įsižeisti, savi vaikai, kol išauga iki paauglystės atrodo tėveliams, močiutėms genijai: popieriuką pakėlė - valio, paterleno lape -dailininkas, greit bėgioja, nežiūrėdamas kur - sportininkas, nespėjo išsižioti - scenos žvaigždė, apsisuko, palingavo, patrypčiojo pagal muziką - balerina... paauglystėj talentai pradingsta. Kiekvienam talentui reiklingas kruopštus, pasikartojantis ir įgūdžius bei mokėjimus ugdantis darbas. Jūsų atveju, manau, nereikėtų matyti savo mergaitėje talentų, nebūtinai ji turi būti šokėja su duomenimis ir siekti būti prima balerina, šokti galima mokytis pačiam sau dėl laikysenos, ritmo, pajautimo, malonaus laiko praleidimo, o vėliau, suaugus, nekompleksuos, kai vaikinas šokt pakvies, tad šokite ir tarkitės su mokytoja, kad lavintų jūsų mergaitę šioje srityje ir kad kiekvienas patobulėjęs žingsnelis jus tenkins, o patyrusi vadovė visuomet ras kur pastatyti jūsų mergaitę ant scenos taip, kad iš tos vietos matytųsi mergaitės pasiekimai ir pasislėptų trūkumai, nebūtina gi būti soliste ar stovėti pirmoje eilėje ant scenos, kur tikrai išryškės trūkumai. Džiaukitės, kad mergaitė šoka ir dėkokit vadovei už rūpestį ir kantrybę.
Manau, kad zinau apie kuria sokio mokytoja kalba. Mes begom nuo jos kuo toliau
Pati ta vadove i veidrodi pasiziuretu- banginis!! Slyksti boba, varanti mergaitem kompleksus. Visiskai nemoka bendrauti su vaikais ir tevais. Dar kai pati lankiau sokiu burelius, buvo mintis pas sita vadove eit, bet isgirdus kaip bliauna ant merginu, noras isgaravo...
Į viršų