Krikštynų kvietimą gavusi vilnietė pasišlykštėjo savo drauge: „Šventėje manęs tikrai nebus“

„Krikštynose esu dalyvavusi ne kartą. Tačiau tokio įžūlumo, kokį man neseniai pateikė mano draugė dar neteko matyti“, – savo laišką pradeda naujienų portalui tv3.lt parašiusi skaitytoja Mingailė.

Prieš savaitę gavau pakvietimą į savo draugės sūnaus krikštynas. Šiek tiek nustebino pats faktas, kad su ja per visą pandemiją net nebuvome susitikusios, tačiau pagalvojau, kad ji tikriausiai vis dar vertina mūsų draugystę.

Tačiau atplėšusi pakvietimą ir perskaičius paskutines eilutes iš karto supratau, kodėl į sūnaus krikštynas ji kviečia beveik visus pažįstamus.

Prašo nešti pinigus, ne dovanas 

Paskutinėse eilutėse po viso oficialaus kvietimo buvo rašoma:

„Mielieji svečiai, kadangi ši šventė yra skirta mūsų sūnui, kartu su vyru maloniai prašome dovaną atnešti tik jam. Būtume labai laimingi, jeigu sutiktumėte tapti mūsų sūnaus šventės dalimi, o jam didesnę laimę suteiktumėte prisidėję prie jo santaupų ateičiai. Dovanojama suma priklauso nuo jūsų norų ir galimybių, tačiau šį kartą prašytume atnešti tik pinigų vokelius, o ne daiktus. Ačiū už jūsų supratingumą“.

Atsiprašau, ką? Nuo kada į šventę kviečiami svečiai yra įpareigojami nešti vokelius, o ne daiktines dovanas? Ar nešti dovanas į šventę jau yra per žemas lygis, būtinai reikia tų grynųjų?

Asmeniškai man, tai rodo didžiulę nepagarbą svečiams, kurie tikrai stengiasi atėję į jūsų šventę. Nusprendžiau, kad ji manęs savo šventėje tikrai nematys ir jau geriau nueisiu pas tokią draugę, kuri džiaugsis bet kokia dovana.

Tačiau norėjau paklausti ir kitų žmonių, susidūrusių su panašia situacija, ar elgiuosi blogai neidama į šventę? Kaip elgtumėtės jūs?

Autorius: skaitytoja Mingailė


Rašyti komentarą...
A
Akvile
2021-09-17 17:11:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į vestuves svečių būsimi sutuoktiniai irgi prašo vokelių vietoje dovanų. Ir viskas ok. O dabar logiškai mano mama nupirko vaikui drabužių 62 dydžio, o jis jau baigia išaugti 74. Tai ką man dabar su tais Drabužėliais daryti? Dabar aš susilaukiau vaikučio vien tik draugai giminės pridovanojo kalną visokių aliejukų, o jis viskam alergiškas. Kur man juos dėti? Tai jau geriau tada vokelis, aš nusipirksiu savo vaikui tai kam jis ne alergiškas. Aišku čia mano tokia nuomonė, bet manau tėvai pasielgė teisingai, o draugė be reikalo įsižeidė.
Atsakyti
-119

B
Benas
2021-09-17 17:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas čia gerai.Jums gi draugė nenurodė kokią sumą į voką įdėti , tai ko purkštaut.Gal jūs padovanotumėte tam vaikeliui visiškai netinkamą ar nereikalingą daiktą , o už pinigėlius tėvai nupirks tai ko vaikeliui reikia.
Atsakyti
-79

M
Močiutė
2021-09-17 17:47:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad tėvai žino geriausia, ko reikia jų vaikui. Šiais laikais jokiodeficito nėra. O tai prineš vienodo dydžio drabužėlių. Ko čia pykt, jei pasako ką atnešt pagal galimybes
Atsakyti
-88

SKAITYTI KOMENTARUS (225)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų