Šokiruojanti diagnozė: moteris sužinojo, kad turi 2 vaginas

Moteris, po daugelio metų atrado, kad turi dvi vaginas. Heather Welper gimė su dviem gimdos kakleliais, pora vaginų ir dvejomis gimdomis, tačiau gydytojai to nesuprato iki kol merginai suėjo 23 metai.

Projektų vadovei iš Teksaso buvo diagnozuota gimdos didelfija, o pati moteris teigia, kad visada jautė, jog su ja kažkas negerai.

Po poros metų mergina apsilankė pas kitą gydytoją norėdama įsitikinti, kad diagnozė teisinga. Deja, bet prieš pat vestuves su Calvin Welper moteris sužinojo, kad tikriausiai niekada negalės turėti vaikų.

H. Welper sako, kad jaučiasi nusivylusi ir nemoteriška, tačiau jos vyras ją beatodairiškai palaiko ir teigia, kad ji nepaprasta, o „dviguba“ moteris.

Poros pastangos

Pora sako, kad visuomet svajojo tapti tėvais, tad po vestuvių 2019 metais pradėjo bandyti susilaukti vaikelio. Deja, bet H. Welper persileido ir nuo tada visi bandymai buvo bevaisiai.

Tačiau pora vis tiek nepasiduoda ir išleido jau apie 10 000 tūkstančių svarų vaisingumo klinikose.

Dabar H. Welper stengiasi padėti kitoms moterims ir dalinasi savo sunkumais „Tik tok“ paskyroje, kurioje sparčiai populiarėja.

„Kartais jaučiuosi taip, lyg būčiau nepakankamai moteriška, nes mano kūnas neatlieka savo funkcijos. Tačiau vis bandau sau priminti, kad esu „dviguba“ moteris, nes turiu dvigubą kiekį reprodukcinių organų“, – dalinasi skaudžiais išgyvenimais moteris.

Šokas

„Kai pirmą kartą sužinojau, jog laukiuosi buvau ištikta šoko. Paskambinau Calvin, o jis mane nuramino ir pasakė, kad vaikeliu pasirūpinsime“, – pasakoja H. Welper.

Tačiau blogiausia buvo gydytoja reakcija: „Mano gydytojas buvo nusiteikęs negatyviai ir man pasakė, kad aš niekada neturėsiu vaikų ir nors pastojau, vaikelį prarasiu. Visa tai vyko prieš pat mūsų vedybas. Jaučiausi sutraumuota ir nusivylusi.“

Moteris pasakoja, kad privalėjo paklausti savo vyro ar jis vis tiek nori ją vesti net jeigu ir niekada negalės turėti vaikų.

„Vyras mane visiškai palaikė, o ši žinia jo neprivertė persigalvoti. Nutarėme, kad visada turėsime galimybę vaikelį įsivaikinti“, – džiaugiasi palaikančiu vyru moteris.

Nenormalios menstruacijos

H. Welper pirmą kartą apsilankė pas gydytoją, kai jai buvo 13 metų. Paauglė skundėsi labai skaudžiomis ir gausiomis mėnesinėmis, tad gydytojas jai išrašė kontraceptinių tablečių, nes manė, kad problema – hormonai.

„Aš visada žinojau, kad turiu rimtų problemų, nes mėnesinių metu tekdavo nešioti tamponą ir įklotą vienu metu. Jausmas būdavo toks, tarsi kažkas man vis smūgiuoja į pilvą, galvojau, kad esu keista, nes nei viena iš mano bendraklasių taip nesijautė. Kitos merginos man sakydavo, kad esu pernelyg dramatiška ir turėčiau gerti daugiau vandens ar daugiau sportuoti“, – prisimena moteris.

REKLAMA

Tad, kai prieš vestuves sužinojo apie diagnozę, H. Welper nei kiek nenustebo.

Dvi vaginos

Dabar H. Welper yra apsupta palaikančių moterų su tokia pat kondicija, daugumai jų pavyko susilaukti vaikelio, rašo TheSun.co.uk.

„Calvin man nuolat sako, kad turime neprarasti vilties, nes jis šventai tiki, kad man pavyks pastoti. Tik dėl jo nepasiduodu ir toliau stengiuosi“, – pasakoja moteris.

H. Welper sako, kad apie šią ligą yra labai nedaug informacijos, tad ji nori padėti suprasti moterims, jog jos nėra vienos.

„Mano pagrindinis tikslas – kalbėti apie šią ligą atvirai ir padėti kitoms moterims. Nenoriu, kad kitos jaustųsi taip, kaip jaučiausi aš, kai sužinojau diagnozę. Jeigu sugebėsiu pagelbėti nors vienai moteriai, žinosiu, kad ne veltui dalinuosi savo sunkios kelionės išgyvenimais“, – dalinasi savo tikslais H. Welper.


Rašyti komentarą...
J
Jabakas
2021-07-27 07:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų gerai turėti du pimpalus, kai vienas stovi kitas ilsisi Super
Atsakyti
-1

t
taip
2021-07-25 23:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
visada dvi skyles turi,is bedos ir trecia atsiranda
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų