Nėščia moteris gydytojos kabinete patyrė šoką: liepė numesti svorio

Taniai buvo pasakyta, kad svorio kritimas nėštumo metu gali būti pavojingas jos kūdikiui, todėl jai patarta apsilankyti pas specialistę, o ši,  užuot jai padėjusi, pasiūlė numesti daugiau svorio.

Mama atskleidė, kaip apsilankius pas ginekologę, ši ją sugėdino dėl viršsvorio ir patarė numesti dar daugiau svorio, rašo dailystar.co.uk.

Gydytoja patarė pasikonsultuoti su specialistu

Apsilankymas pas gydytoją moterį labai papiktino ir nors tai atsitiko prieš šešerius metus, ji nufilmavo savo pačios suvaidintą sceną ir įkėlė į „TikTok“.

„Sveiki, aš jau 32 savaites nėščia. Neseniai numečiau daug svorio, nes sirgau gripu, tad mano gydytoja patarė pasikonsultuoti su specialistu“, − pasakoja Tania.

Moteris sako, kad specialistė paklausė, ar ji kada nors bandė mesti svorį vaikščiodama:

„Žinote, mano kaimynė turi nuostabiai veiksmingą programą vaikščiojimui, tuoj jums ją surasiu!“.

Kai Tania ekspertei paaiškino, kad jos gydytoją neramina nukritęs svoris ir paklausė, kaip jo priaugti, nes kūdikiui tai nėra gerai. Tačiau ekspertė vis dar tvirtindama, kad vaikščiojimas „yra stebuklas“, paklausė, ką tą dieną Tania valgė.

Tania atsakė: „Turiu valgymo sutrikimų, todėl reikia riboti maistą. Turiu puikią mitybos specialistę ir terapeutę“.

@tanyamae36

Visit during my last pregnancy. ##greenscreen ##healthcareinamerica ##healthcare ##fat ##pregnant ##fatwhilepregnant ##fatphobia ##eatingdisorderrecovery

♬ original sound - Tanya Mae

Jautėsi labai nejaukiai

Išeidama iš ekspertės kabineto, Tania jautėsi labai nejaukiai. Jai įpiršo vaikščiojimo programą, tačiau jokių rekomendacijų, kaip priaugti svorio taip ir nesuteikė.

Moteris rašė: „Mano mitybos specialistė ir mano akušerė-ginekologė sako, kad nėštumas yra netinkamas laikas mesti svorį, nes jis man krito labai greitai ir stipriai bei kėlė grėsmę vaisiui“.

Tanios istorija įkvėpė kitas moteris ir jos pasidalino savo patirtimi šioje srityje.

Viena moteris prisipažino, kad turėjo panašų atvejį: „Septintą nėštumo mėnesį aš jau buvau netekusi apie 25 kg svorio dėl pykinimo rytais. Mane ir dabar tebepykina, tačiau mano gydytojai tas visai nerūpi“.

„Mane šiandien ginekologė-akušerė taip pat išbarė dėl svorio. Užvirė kraujas, tad pakeičiau gydytoją!“, − dalinosi įspūdžiais kita moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų