Mama rėžė tiesą homoseksualų tėvams: pašiurpino jų elgesys

55-erių metų Sara Cunningham, gyvenanti Oklahomoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, prisiekė, kad jei biologiniai tėvai nedalyvautų savo vaiko vestuvėse, vietoje jų į vestuves atvyktų ji.

Ją labai liūdino istorijos apie tėvus, atsisakančius dalyvauti savo vaikų vestuvėse su tos pačios lyties partneriu, tad ji sureagavo neįtikėtinai.

Sujaudinta tos pačios lyties porų istorijomis, kuomet tėvai atsisako būti kartu vieną iš svarbiausių dienų jų vaikų gyvenime, socialiniame tinkle „Facebook“ Sara Cunningham pasidalino trumpu įrašu.

Jauniausias sūnus – homoseksualus

55-erių metų moteris, kurios jauniausias sūnus yra gėjus, prisiekė, kad jei savo vaiko vestuvėse nedalyvautų jo biologinė mama, Sara pasielgtų savaip. Ji rašė:

„Jei tavo mama atsisako atvykti į tavo vestuvės, paskambink man − aš atvyksiu ir atsivešiu „burbulų“. Saros įrašui sparčiai plintant internete nuo liepos mėnesio, ji įkūrė organizaciją „Nemokami mamos apkabinimai“.

Ne pelno siekianti organizacija siūlo motinišką palaikymą LGBT jaunimui.

Įrašas sparčiai plinta

CNN žurnalistams ji pasakojo, kad žmonės, besidomintys organizacijos veikla, dažniausiai klausia, kuo galėtų prisidėti ir kaip galėtų prisijungti.

Žmonės iš viso pasaulio, sakantys „aš galiu ir noriu tai padaryti, visuomet taip dariau“, padėjo taip sparčiai plisti jos įrašui.

Sarą tokiam žingsniui įkvėpė „tikros siaubo istorijos“, išgirstos LGBT festivalyje Oklahomoje.

Ji išgirdo įvairiausių pasakojimų apie vaikus, gyvenančius automobiliuose po to, kai juos išvarė iš namų ar bažnyčios bendruomenės, paaiškėjus jog jie priklauso LGBT bendruomenei.

Dviejų vaikų mama prisipažįsta, kad ne visuomet buvo tokių liberalių pažiūrų. 2011-aisiais sužinojusi, kad jos sūnus yra gėjus, jai prireikė nemažai laiko su šia mintimi susigyventi, rašo mirror.co.uk

Įsteigė organizaciją

Oklahomos miesto sekretorė palaipsniui ėmė priešintis itin konservatyviai Baptistų bažnyčios nuostatai, kad homoseksualumas yra gėdingas. Po ketverių metų ji kartu su vyru dalyvavo Oklahomos LGBT eitynėse.

REKLAMA

Būtent tuomet, išgirdus įvairiausių istorijų, kartu su kitomis palaikančiomis mamomis ji nusprendė įsteigti „Nemokamų mamos apkabinimų“ organizaciją.

Nuo to laiko, kai ji pasidalino savo įrašu, Sara buvo pakviesta į kelias vestuves ir pastebėjo, jog jos žinutė inicijavo kažką panašaus į judėjimą.

Sara pasidžiaugė, kad ji ne pirma mama, siūlanti nemokamus mamos apkabinimus ar dalyvaujanti vestuvėse vietoje tėvų. „Palaikydamos tokią bendruomenę, galime būti tikros, kad jie jaus mūsų meilę ir palaikymą“.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-06-30 15:12:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
TV3 nei dienos be pederastijos propagandos. Jei tėvai yra nelaimingi kad sūnus pederastas ir nenori dalyvauti sodomoje-gomoroje tai kas suteikė teisę tokius tėvus smerkti už jų išgyvenamą skausmą ir neviltį? Nebent pederastija kuri neturi nieko bendro su vertybįėmis ir žmogiškais jausmais. instinktas (seksualinis potraukis) nėra meilė (jausmas).
Atsakyti
-34

N
Normalus
2021-06-30 17:09:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebekniskit proto su savo sikniniais
Atsakyti
-17

V
Vytas
2021-06-30 17:01:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada jų ne palaikysiu tai iškrypėliai ir tiek
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų