Skyrybos 25-metei baigėsi tragiškai: vaikinas apipylė sieros rūgštimi

Skyrybos jaunai moteriai baigėsi tragiškai – buvusio vaikino užpulta prie savo namų, jauna gydytoja patyrė gyvenimą drastiškai pakeitusius sužalojimus. 25-erių Milad Rouf persirengė stambaus žmogaus kostiumu, taip slėpdamas savo tapatybę, kai Braitone savo buvusią merginą apipylė sieros rūgštimi. 

Dr. Rym Alaoui patyrė gyvybei pavojingų sužalojimų po to, kai gegužės mėnesį buvęs jos draugas ir kolega užpuolė ją prie jos pačios namų slenksčio.

Nusikaltimą kruopščiai suplanavo

Lewes Crown teismas atskleidė, jog auka negali užmerkti akių, prarado regėjimą dešinėje akyje, taip pat negali pajudinti kaklo. Teisėja Christine Lang QC paskyrė M. Rouf 15 metų kalėjimo bausmę, pagrįsdama šį sprendimą tuo, kad jis yra pavojingas moterims. Teisėja teigė, kad M. Rouf geriau nei dauguma žino sieros rūgšties poveikį organizmui.

„Jūs galvojote apie tai, ką norite padaryti ir kaip ketinate tai padaryti, prieš įgyvendinant išpuolį planavote veiksmus kelias savaites. Jūs puikiai žinojote, kad tai, ką darote, yra neteisinga ir bandėte išvengti atsakomybės, kad galėtumėte tęsti savo karjerą medicinoje“, – teismo posėdyje kalbėjo teisėja.

Po išpuolio policija atliko kratą vyro bute ir atrado „pirkinių sąrašą“, kuriame buvo surašyta, ko prireiks užsimaskavimui ir išpuoliui, rašo express.co.uk.

Gyvenimą pakeitė negrįžtamai

Buvusi pora kartu studijavo Kardifo universitete, tačiau R. Alaoui nutraukė neilgai trukusius santykius balandžio mėnesį, kuomet išsikraustė į Braitoną. M. Rouf užpuolimą planuoti pradėjo iškart po išsiskyrimo. Teisėja apibūdino šį išpuolį kaip paprastą pavydą ir pyktį. 

Savo pareiškime R. Alaoui rašė: „Nuo tos dienos, kai buvau žiauriai užpulta, mano gyvenimas pasikeitė. Gyvenu skausme ir bijau dėl savo gerovės ir būsimų finansinių sunkumų. Man buvo atliktos penkios operacijos. Aš vis dar stengiuosi susitaikyti su tuo, kad procedūrų ir operacijų reikės dar daugiau. 

Aš negaliu dirbti ar gyventi savo gyvenimo. Iš manęs buvo atimta karjera ir jaunystės metai. Man, mano šeimai ir artimiesiems psichologinis poveikis buvo didžiulis.“


Rašyti komentarą...
N
Nastia
2021-10-09 23:21:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ane? Kad ir būtų buvus neištikima, tai reiškia, kad jis turi teisę iš jos atimti gyvybę? O gal kaip tik jis buvo neištikimas, todėl ji jį ir paliko? Norėčiau pamatyt kaip tau taip nutiktų, kaip tuomet kalbėtum, sadiste.
Atsakyti
-8

M
Mona
2021-10-10 08:40:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie kokią meilę galima kalbėti, kai btaip elgiamasi su,, mylimu" žmogumi? Jeigu po išsiskyrimo norisi tik mušti, skriausti, keršyti, tai ne meilė, tai prarasta kontrolė, nebegali kontroliuoti žmogaus, auka pasitraukia... Ir tada prasideda smurtas. Visoks: persekiojimai, gąsdinimai... Pats be pagalbos čia nepabėgsi.
Atsakyti
-2

A
Auksė
2021-10-10 11:30:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
@mixman Ji nebuvo jo žmona. Apie kokią neištikimybę čia kalbi. Pagyveno, pamatė kas per žmogus ir išėjo. Tai gerai padarė.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų