Skiepytis vengęs vyras mirė nuo COVID-19: „Mes laukėme per ilgai“

Pirmosiomis dienomis sirgdami COVID-19 Mia Ponte Vinnard ir jos vyras Bradas Vinnardas jautėsi pavargę ir skundėsi galvos skausmais. Tačiau greit Bradui pasidarė sunku kvėpuoti. Jis buvo paguldytas į ligoninę, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Paskutinio pokalbio su žmona metu Bradas turėjo ypatingą prašymą.

4

„Jis pasakė: „Įtikink mūsų draugas pasiskiepyti. Aš nenoriu, kad jie patirtų tai, ką patyrėme mes“, – „Today“ sakė 54-erių Mia iš Kalifornijos.

„Aš pasakiau, kad būtinai. Įtikinsiu kiekvieną, kas mane išklausys“, – sako moteris.

Nuo tos dienos moteris stengiasi savo draugus, šeimos narius ir net nepažįstamus žmones įtikinti skiepytis nuo koronaviruso.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mia ir Bradas

Prieš tai abejojo

Mia ir jos vyras vis atidėliojo skiepytis nuo koronaviro, nes nebuvo tikri: „Mes norėjome palaukti ir pažiūrėti, kaip žmonės reaguoja į vakciną. Mes laukėme per ilgai“, – apgailestauja ji.

Birželio 28 dieną Bradas ėmė jausti galvos skausmus ir didelį nuovargį. Po dviejų dienų tą patį pajuto ir Mia.

„Mums viską skaudėjo. Savaitę praleidome lovoje. Mes jautėmės išsekę“, – pasakoja moteris.

Kai šiek tiek sustiprėjo, Bradas nuėjo pasidaryti koronaviruso testo, kurio atsakymas buvo teigiamas.

„Mes žinojome, kuo sergame. Jausmas nepriminė jokios kitos ligos ir toli gražu nebuvo peršalimas. Aš pradėjau sveikti, o jis vis dar jautėsi prastai“, – sako Mia.

Bradas, kuriam buvo 68-eri, paskambino savo gydytojui, tačiau šis pasakė, kad simptomai nėra pakankamai rimti, kad vyrą reikėtų guldyti į ligoninę. Tačiau neužilgo jam pablogėjo – jis ėmė kosėti krauju ir dusti. Brado sesuo įsigijo prietaisą, kuriuo galima pamatuoti deguonies lygį kraujyje. Mios duomenys buvo beveik idealūs – 97, o Brado siekė vos 53, rašo today.com

„Pasakiau, kad jis turi tuojau pat skambinti gydytojui. Atsiliepusi seselė dar paklausė ar mes gerai pamatavome ir ar gerai supratome duomenis. Pasakiau, kad taip ir ji liepė kuo skubiau padėti ragelį ir važiuoti į ligoninę“, – pasakoja Mia.

Blogėjo kasdien

Pati Mia nuvežė vyrą į ligoninę, tačiau kadangi ji pati sirgo koronavirusu, lankyti jo negalėjo.

„Likusį savo gyvenimo laiką jis praleido ligoninėje. Pamažu jam kasdien blogėjo“, – sako ji.

Moteris su vyru kalbėdavosi vaizdo skambučiais. Paskutinio pokalbio metu, prieš paguldant Bradą į intensyvios terapijos skyrių ir plaučių ventiliavimą, vyras prašė žmonos, kad skatintų kitus skiepytis.

„Aš stengiuosi apsaugoti kitus. Turiu misiją. Turiu tai padaryti savo vyro garbei“, – sako Mia.

Praėjus trims dienoms nuo plaučių ventiliavimo pradžios Bradas mirė. Vyras turėjo aukštą spaudimą ir prieš tai buvo patyręs širdies smūgį, tačiau paskutiniu metu sveikata nesiskundė.

REKLAMA

„Jis visada kažką veikė. Beprotiška kaip šis virusas veikia žmones. Kiekvienam jis skirtingas. Tai baisu“, – sako moteris.

Dabar jos tikslas kuo daugiau žmonių įtikinti skiepytis. Jai pavyko pakeisti daugiau nei 100 žmonių nuomonę, po to, kai jie išgirdo apie jos vyro mirtį.

„Jeigu būtume žinoję, kad vienas ar du skiepai išgelbės mano vyro gyvybę, būtume nė sekundės nedvejoję. Mes nepažinojome nieko kas sirgtų, kol nesusirgome patys. Tai labai, labai baisu“ – pripažįsta ji.

Mia gyvena su kalte, kad jie užkrėtė ir savo sūnų, marčią bei 11 mėnesių anūką. Jos marti buvo pasiskiepijusi, tad jau po dviejų dienų jautėsi geriau.  Ji tikisi, kad Brado pavyzdys parodys, kad skiepytis iš tikrųjų reikia.


Rašyti komentarą...
L
Luna
2021-08-02 19:28:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės net nežino ką leidžia, gal po poros metų pradės visi vakcinuoti masiškai mirti, tai vėl sukurs kokią nesamonę ir per prievartą vers visus vakcinuotis. Manau, kad tai tik pradžia.
Atsakyti
-10

M
Marija
2021-08-02 18:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko niekas neskelbia kas būna po skiepų kaip žmonės jaučiasi? Juk mes esam bandomieji triušei.
Atsakyti
-4

L
Lauris
2021-08-02 15:35:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi tv3 melagei
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (43)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų