naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia gegužės mėnesį? Pasitikrinkite, ką žvaigždės žada jūsų Zodiako ženklui. 

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia gegužės mėnesį? Pasitikrinkite, ką žvaigždės žada jūsų Zodiako ženklui. 

REKLAMA

Štai, ką žvaigždės žada gegužės mėnesį Zodiako ženklams: 

Avinas

Didžiausia šio mėnesio – o gal net ir visų metų – naujiena jums yra Jupiterio įžengimas į jūsų ženklą, kuriame jis išliks iki spalio 27 dienos. Šis žingsnis jums pranašauja didelį augimo laikotarpį, kuriame visata jums padės išplėsti savo sėkmės ambicijas.

Kita vertus, Merkurijus yra retrogradinis jūsų trečiuosiuose bendravimo namuose, apkraunantis jus mintimis pirmąsias dešimt retrogrado dienų, rašo myimperfectlife.com.

Jautis

Šiuo metu visata pastūmės jus daryti didelius pokyčius, kurie padės jums saviraiškos procese. Būkite atviri sinchroniškumui, taip pat darydami ir matydami dalykus iš skirtingų perspektyvų.

REKLAMA

Gegužės 15 dienos Mėnulio užtemimas atneš neišvengiamų pokyčių kai kuriems artimiausiems jūsų ryšiams. Štai kaip Merkurijaus retrogradas, įžengęs į jūsų ženklą gegužės 22 dieną, gali būti labai naudingas ‒ reikia peržiūrėti priežastis, kodėl investuojate savo laiką ir energiją į tam tikrus žmones.

REKLAMA

Dvyniai

Gegužė Dvyniams yra didžiulės savistabos mėnuo. Šį mėnesį jūsų pasąmonės sektoriuje vyksta kosminės apgaulės, raginančios sulėtinti tempą ir pasikrauti.

Jūsų planetos valdovas Merkurijus taip pat grįžta atgal nuo gegužės 10 dienos, prašydamas jūsų atidžiai pažvelgti į tai, kaip jaučiatės socialiai. Energija pasislenka gegužės 20 dieną, Saulei įžengus į jūsų ženklą ir kartu su ja ateina aiškumo akimirka.

Vėžys

Šį mėnesį jūsų karjeros tikslai sulaukia pagalbos iš visatos, nes Venera ir Jupiteris skatina jus siekti savo svajonių. Tai, ką pradėsite dabar, gali turėti nuostabų ilgalaikį poveikį likusiai metų daliai, todėl būtinai pasinaudokite šia įtaka.

REKLAMA

Juodasis mėnulis Lilith, ikoninis dieviškasis moteriškas planetinis archetipas dabar yra jūsų ženkle. Likusią metų dalį galite jausti, kad jūsų viduje kaupiasi maištingas potraukis.

Liūtas

Liūtai, pasiruoškite pokyčiams! Jūsų planetos valdovė Saulė keliaus labai arti laukinio kūdikio Urano ir Mėnulio šiaurinio likimo mazgo. Karminės jėgos atvers ir uždarys duris, o netikėti įvykiai nukels jus į vietas, kurių net neįsivaizdavote.

Kadangi gyvenimas juda tokiu greičiu, atminkite, kad gyvenimas yra smagesnis, kai prarandate kontrolę ir leidžiate visatai jus nustebinti.

REKLAMA
REKLAMA

 

Mergelė

Gegužės mėnuo jums bus kupinas įvykių, nes jūsų planetos valdovas Merkurijus atsitraukia į dešimtają jūsų karjeros ir visuomenės reputacijos namą. Jūs laikotės aukštų standartų,  todėl pasiruoškite pakeisti ar pakoreguoti savo dabartinius projektus, ypač nuo gegužės 10  iki gegužės 22 dienos.

Jei svarstote galimybę kandidatuoti į naują darbą ar pareigas, kuriose anksčiau nebuvote, šis tranzitas gali tapti jums antrąja galimybe.

REKLAMA

Svarstyklės

Gegužės mėnuo Svarstyklėms atneš daug santykių energijos. Jūsų planetos valdovė Venera didžiąją mėnesio dalį praleis Avino ženkle, jūsų santykių sektoriuje.

Šis meilės deivės įkurdinimas pareikalaus šiek tiek jūsų darbo, ypač kai reikia „išgydyti“ pagrindines kai kurių svarbiausių jūsų ryšių problemas. Merkurijus retrogradas Jaučio ženkle nuo gegužės 22 iki birželio 3 dienos padės jums įsigilinti į dalykų esmę.

Skorpionas

Gegužė yra vienas svarbiausių mėnesių jūsų 2022 metų istorijų knygoje „Skorpionas“. Saturnas, mokytojų planeta, pastaruosius kelis mėnesius davė jums pamokas, o gegužę jo pamokos pasieks kulminaciją.

REKLAMA

Tai vienas iš tų laikų, kai visata gali paprašyti jūsų imtis atsakomybės, o mes visi žinome, kad šioms akimirkoms ir buvote sukurti! Tai ypač aktualu per gegužės 15 dienos pilnaties mėnulio užtemimą jūsų ženkle.

Šaulys

Gegužės 10 diena jums bus didi diena, kai jūsų planetos valdovas Jupiteris įžengs į Avino žvaigždyną, kuriame jis išliks iki spalio 27-osios. Jei pastaruoju metu jaučiatės nusilpęs, šis poslinkis tikrai gali jaustis kaip energijos injekcija.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi tai suaktyvins jūsų penktuosius linksmybių ir romantikos namus, tai tikrai gali būti naudinga jūsų meilės gyvenimui. Žaiskite ir linksminktės, Šauliai – ir žinokite, kad šis astrologinis derinys labiau skirtas tyrinėti, o ne pasiryžti kažkam rimtam.

Ožiaragis

Gijimas yra svarbi tema jums, kai Venera ir Jupiteris suaktyvina Chironą jūsų ketvirtajame šeimos name ateinantį mėnesį. Nors iš pradžių gali būti sunku priartėti prie tam tikrų dalykų, šis planetų derinys gali suteikti tokio gijimo, kuris ilgainiui sukurs augimą ir artumą.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams gegužę galime vadinti vienu svarbiausių metų mėnesiu. Šiais metais išmokote tiek daug, o gegužę visata vėl gali jus patikrinti! Labai gera žinia yra ta, kad jūs turite strategijos ir išminties dovaną, kai asteroidas Vesta keliauja jūsų ženklu taip arti Saturno.

Žuvys

Jums, mielosios Žuvys, didžiausia mėnesio naujiena – Jupiteris paliks jūsų ženklą gegužės 10 dieną. Jei jums patiko platus jo tranzitas, žinokite, kad vėliau šiais metais jis sugrįš.

Bet jei energijos jums buvo tiesiog per daug, pasiruoškite lengviau atsikvėpti. Šio mėnesio Merkurijaus retrogrado pradžia paveiks jūsų namų ir šeimos sektorių, o tai gali padėti jums suvokti neigiamus mąstymo modelius, kuriuos reikėtų atnaujinti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų