REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Opozicijos šaltinis teigia, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino meilužė, apie kurią sklando gandai, turi du naujus namus NATO šalyje. 

Opozicijos šaltinis teigia, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino meilužė, apie kurią sklando gandai, turi du naujus namus NATO šalyje. 

REKLAMA

Manoma, kad turtą parūpino tarpininkas ir artimas šalies prezidento Recepo Tayyipo Erdogano padėjėjas.

Tai pareiškė Rusijoje gimęs 62 metų Izraelio verslininkas Leonidas Nevzlinas, buvęs naftos milžinės „Jukos Oil Company“ bendrasavininkis ir pagrindinis Putino priešas, rašoma themirror.co.uk.

Nepateikė įrodymų

Jo teigimu, tarpininkas „per artimą R. T. Erdogano padėjėją.... organizavo Alinos Kabajevos vasarnamio pietų Turkijoje ir namo Stambule pirkimą.“

Jis tvirtino, kad Turkijos lyderis „paskyrė“ savo prezidentinę sargybą brangiems „namams“. Tačiau detalių apie tariamus turtus nėra žinoma.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu vykstant karui Ukrainoje, Didžioji Britanija, ES ir Kanada taikė sankcijas 39-erių Kabajevai dėl jos tariamai artimų asmeninių ryšių su V. Putinu.

REKLAMA

Nevzlinas nepateikė jokių konkrečių įrodymų, patvirtinančių savo ieškinį dėl dviejų tariamų namų. Nevzlinas yra Rusijoje gimęs Izraelio verslininkas, investuotojas ir filantropas, kuris teigia turintis svarbių ryšių Maskvoje.

Jis užėmė aukštas pareigas „Group Menatep“ ir jos dukterinėje įmonėje „Jukos Oil Company“.

Nekomentavo savo santykių su Putinu

Teiginys pateiktas atsižvelgiant į įrodymų, kad Kabajeva naudoja 40 milijonų dolerių vertės Falcon 7X, kuris skraido uodegos numeriu RA-09009. Remiantis OCCRP tyrimo duomenimis, jis išnuomotas „Russair“, juo vežami aukšto rango keleiviai, kuriuos saugo Federalinė saugumo tarnyba.

REKLAMA
REKLAMA

Sklido gandai, kad Kabajeva su 69 metų V. Putinu turi du ar tris vaikus, nepaisant ankstesnių oficialių neigimų apie santykius. Taip pat buvo pasirodę nepatvirtintų teiginių, kad ji vėl yra nėščia. 

„General SVR Telegram“ kanalas pranešė, kad dėl šių naujienų Putinas buvo „prislėgtas“. Šis kanalas taip pat teigė, kad Rusijos lyderis serga vėžiu ir Parkinsono liga.

Kabajeva nekomentavo nei jai taikomų sankcijų, nei savo artumo su V. Putinu. Anksčiau sklandė gandai, kad ji gyvena Šveicarijoje, tačiau valdžios institucijos paneigė, kad ji yra šioje šalyje. Šį mėnesį ji buvo matyta du kartus Sočyje ir Sankt Peterburge.

Buvusi lojalistė parlamentarė, dabar ji yra žiniasklaidos magnatė, vadovauja įmonei, kuriai priklauso Putinui palankūs televizijos kanalai ir laikraščiai, už kuriuos jai kasmet mokama apie 8 mln. svarų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų