• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sergančių vaikų šeimas vienijančioje bendruomenėje „Vilties spindulėlis“ – gedulas. Mirė sunkiai sirgęs 15-metis Arminas, kurį visa bendruomenė meiliai vadino Arminuku.

Sergančių vaikų šeimas vienijančioje bendruomenėje „Vilties spindulėlis“ – gedulas. Mirė sunkiai sirgęs 15-metis Arminas, kurį visa bendruomenė meiliai vadino Arminuku.

REKLAMA

Mylimo bendruomenės nario netekties akimirką pasidalinta jautriu įrašu, pagerbiant Arminuko atminimą.

Turi jautrų prašymą

Bendruomenė taip pat turi vieną prašymą visiems neabejingiems žmonėms – prisidėti finansiškai ir padėti mamai, kuri viena augino ir slaugė sūnų, šią sunkią netekties valandą.

„Norėtume, kad mūsų žodžiai būtų dideli,

Kad sielvartą sušildytų, paguostų,

Gyventi šauktų vėl be sopulio širdy

Ir ašaras nušluostytų nuo skruostų…

Mamytei nuoširdi užuojauta nuo visos mūsų spinduliukų šeimos. Jos be galo mylimas sūnelis Arminukas, mūsų spinduliukas paliko šį pasaulį, paliko mamytę, sielvartą ir skausmą širdy.

Išskrisdamas angeliuku tu taip pat palikai ir tave lydėjusį skausmą, sukaustymą, dabar tu skrendi laisvai ir lengvai purių debesėlių takeliu, skrendi į amžinybės šalį pas Dievulį, pas draugus spinduliukus.

REKLAMA
REKLAMA

Spindėk žvaigždele, šėliok vėjyje ir saulės spindulėlyje, drugeliu nutūpk mamytės delnuose, lengvo tau skrydžio mylimas Arminuk... Visada tave mylėsim ir prisiminsim.

REKLAMA

Mamytei meldžiame Dievo globos, ramybės ir dvasios stiprybės išgyvenant šį skausmą, stipriai apkabinam ir liūdim kartu...

Norintiems ir galintiems prisidėti užuojautos auka būsime labai dėkingi ir mes ir mamytė, pagalba tikrai labai reikalinga, mamytė viena rūpinosi, augino ir slaugė Arminėlį.

PARAMOS REKVIZITAI:

Gavėjas: Edita Gaudinskienė

Paskirtis: parama; LT287300010175528812

Bankas: Swedbank“, – jautria žinute pasidalijo viena iš „Vilties spindulėlio“ socialinių tinklų grupės administratorių.

REKLAMA
REKLAMA

Arminukui buvo diagnozuota daugybė įvairiausių ligų: sunkiausia viso kūno paralyžiaus forma – kvadriplegija, dėl paralyžiaus išsivysčiusi skoliozė – stuburo iškrypimas, galūnių kontraktūros, deformacijos, agresyvi ir gydymu sunkiai kontroliuojama epilepsija, Lenoux-Gusto sindromas su kasdieniais traukuliais, mikrocefalija, visiška protinė ir fizinė negalia.

Jam buvo įstatyta tracheostoma, taikoma nuolatinė plaučių ventiliacija dėl lėtinio kvėpavimo nepakankamumo, jam nuolat buvo reikalingas deguonis ir atsiurbinėjimas per burną bei tracheostomą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų