Šis kūdikis gimė negyvas: perspėja visas būsimas mamas

Cheyenne Greenwald iš Jutos, JAV, ragina kitas diabetu sergančias besilaukiančias moteris atidžiai stebėti savo sveikatą, rašoma mirror.co.uk.

Moteris pasidalino savo negyvo gimusio kūdikio nuotraukomis – vaikelį ji prarado dėl su diabetu susijusių komplikacijų. Cheyenne Greenwald (20) tikisi, kad jos istorija padės apsaugoti kitas diabetu sergančias besilaukiančias moteris nuo ją ištikusio likimo. Ch. Greenwald iš Jutos, JAV, „Mirror Online“ pasakojo, kad jos vyras Cadenas buvo priverstas priimti neįmanomą sprendimą jai natūraliu būdu gimdyti negyvą kūdikį.

Moters 21 metų amžiaus partneris nerimavo, kad Cezario pjūvio operacijos metu ji mirs.

Ch. Greenwald pasakojo: „Cadenui reikėjo apsispręsti, ar gimdysiu natūraliai, ar bus atliekamas Cezario pjūvis. Kadangi jau jaučiau siaubingą emocinį skausmą, jis nenorėjo, kad man dar reikėtų iškęsti ir natūralaus gimdymo fizinius skausmus.

Bet gimdant natūraliu būdu buvo didesnė tikimybė, kad išgyvensiu. Kai tik galėjau daugiau susivokti, kas vyksta, jis viską man pasakė.“

Širdį veriančioje nuotraukoje, darytoje kitą dieną po gimdymo, matoma pora, apkabinusi savo kūdikį.

Ch. Greenwald, kuri serga 1 tipo diabetu, suprato, kad laukiasi, kai pirmą mėnesį dingo mėnesinės, o jos draugė pajuokavo, kad gal tai – dėl nėštumo. Nėštumo testas įtarimus patvirtino ir pora ėmė ruoštis vaikelio atėjimui į šį pasaulį.

Tačiau septintą nėštumo mėnesį moteris pasijuto prastai. Cheyenne pasakoja, kad jos insulino lygis nukrito, nes jos naudojama insulino pompa buvo neteisingai nustatyta. Būsima mama pradėjo vemti ir alpti dėl diabetinės ketoacidozės. Ji buvo skubiai paguldyta į reanimaciją ir atsigavo po penkių valandų, kai jos sūnelis Deanas jau buvo miręs.

Ch. Greenwald dabar ragina kitas diabetu sergančias moteris skrupulingai rūpintis savo medicinine įranga nėštumo metu. Ji sako: „Mano pompa buvo blogai nustatyta, nes niekas man nesakė, kad ją nustatyti turi gydytojas.

Noriu pasakyti, kad diabetu sergančioms nėščiosioms jaudintis yra normalu – tiesiog būkite rūpestingesnės ir įsitikinkite, kad jūsų pompos ir jų proporcijos yra nustatytos tinkamai.“  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų