Šie keleiviai lėktuve – ypatingi: stiuardesė pasakė, kodėl

Įgulos narė atskleidė slaptą šio žodžio reikšmę skrydžio metu, rašoma dailystar.co.uk. Įlipus į lėktuvą, įgulos nariai visų pirma pasisveikina ir patikrina įlaipinimo kortelę.

Bet šiuo momentu įgulos nariai atkreipia dėmesį ne tik į jūsų vietos numerį. Pasak buvusios stiuardesės, įgulos nariai tikrindami keleivius naudoja ypatingą žodį.

Carrie Bradley, 12 metų dirbusi tarptautinėse oro linijose, atskleidė, kokią frazę reikia naudoti, kai keleivį reikės labiau prižiūrėti.

Ji sakė „The Sun“: „Keleiviams lipant į lėktuvą, juos tikriname ir žiūrime, ar tai – SKS žmogus.

SKS reiškia stiprus kūno sudėjimas – kitaip tariant, nelaimės atveju galintis padėti žmogus.

Įgulos nariai atkreipia dėmesį į šiuos žmones eidami per lėktuvą ir tuomet įsidėmi, kur jie sėdi. Kita stiuardesė, Janice Bridger, taip pat paaiškino, kaip svarbu kiekvieno skrydžio metu turėti nors vieną SKS žmogų.

„Quora“ ji rašo: „Jei pamatau raumeningą, galingą, stiprų, fiziškai tvirtą žmogų, įsimenu jo ar jos veidą ir mintyse įsidėmiu jo ar jos vietos numerį. Tokį žmogų laikau galima pagalba. Tuo atveju, jei skrydžiui ar man kiltų pavojų, eičiau iškart pas šiuos žmones.

Dirbu skrydžio įgulos nare, bet nereikėtų galvoti, kad įgulos nariai yra „beširdžiai“, „emociškai nepasiekiami“ ar „robotų sielos“. Nustokite skrydžio įgulos nares laikyti idealiomis kandidatėmis neįpareigojantiems santykiams.“


Rašyti komentarą...
O
O
2019-02-08 10:42:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų žiūrėti ar tai kgb žmogus.
Atsakyti
0

L
L
2019-02-08 11:51:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įgulos nariai taip pat įsidėmi, kur sėdi L (liurbiai) tam , kad SKS žmonės jiems , esant reikalui, padėtų (proporcija: 1 SKS padeda 10-20 L)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų