Šie 4 daiktai traukia sėkmę: turėkite juos šalia

Jei norite, kad jums nuolat sektųsi ir laimė lydėtų kiekviename žingsnyje, turėtumėte įsiklausyti į fengšui žinovų patarimus. Jie sako, kad tam tikri, net ir patys paprasčiausi daiktai, gali pritraukti laimę ir sėkmę į namus, rašoma pomada.cc. Tereikia juos turėti savo namuose. 

Gėlės vazonėliuose. Sakoma, kad gėlės, auginamos vazonuose, sukaupia namuose esančių žmonių neigiamas emocijas ir pyktį, todėl jeigu norite emociškai jaustis stabiliau ir ramiau, turėkite bent kelias vazonines gėles namuose. 

Džiovintos gėlės. Ypatingai šventei dovanotą rožių puokštę susidžiovinkite ir pastatykite matomiausioje namų vietoje. Tokios gėlės gali prisidėti prie gerovės, sveikatos, jaukumo namuose. Jos neutralizuoja neigiamą energiją. 

Gyvūnų figūros. Jos, kaip sako fengšui specialistai, apsaugo namus nuo nelaimių ir net prisideda prie finansinės sėkmės. Šunys, lokiai, tikrai ir drakonai yra tai, kas gali būti jūsų namuose.

Dekoratyvinės pagalvėlės. Nors atrodo, kad tai tėra jauki namų smulkmena, vis dėlto specialistai teigia, kad tai gali būti detalė, padedanti pritraukti ramybę, santuokinę laimę šeimoje. 

 


Rašyti komentarą...
E
Eda
2019-08-21 13:12:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neseniai skaiciau, kad dziovintos rozes nesa nelaimes. Dabar raso atvirksciai. Reikia gyventi pagal savo taisykles, o ne kazkieno prigalvotas
Atsakyti
-4

L
Lina
2019-08-21 10:53:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sudžiuvusių augalų kaip pelenų ar lavonų laikyti tikrai nereikia.
Atsakyti
-6

A
2019-08-21 13:05:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašo nesąmones, o kiti tiki
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų