Šiaulietės idėja Valentino dienai sukėlė šleikštulį: žemiau „plintuso“ lygio

Vis labiau pagreitį įgauna nauja tendencija savo namus puošti ne tik per tokias dideles šventes kaip Kalėdos ar Velykos, bet, pavyzdžiui, ir Helovino išvakarėse. Tačiau šiaulietės klausimas vienoje „Facebook“ grupėje užvirė iš tiesų ne menką diskusiją.

16

Šiaulietė Lina vienoje „Facebook“ grupėje uždavė klausima – „Sveiki, kaip puošiate savo namus Šv. Valentino dienai?“.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Valentino diena pagal Britney Spears: „pasitaškė“ pinigais kaip reikiant

Po šiuo klausimu akimirksniu pasipylė komentarai. Nemažai moterų tikino, kad šią dieną stengiasi savo namuose sukurti romantišką ir jaukią atmosferą, o ir mamos su mažamečiais vaikais nevengia prikarpyti namuose širdelių iš popieriaus.

Tačiau daugelis komentarų vėliau – nė iš tolo nepriminė artėjančios romantiškos Šv. Valentino dienos nuotaikos.

„Taip, puošiu. Kai vyras grįžta, parneša gėlių, aš atnešu vazą ir šią kompoziciją papuošiu kambaryje“, - kvatojo komentatorė Saulė. Į Saulės žodžius netrukus sureagavo ir kiti:

„Vaikų žaidimai, visiška nesąmonė“; „Apatinių primėtysiu miegamojo kambaryje, bus dekoracija“; „Eglutę šią dieną vėl žiebiame“; „Jūs juokaujate su tokiais klausimais gal? Žemiau plintuso lygio“ – tokie ir panašūs komentarai liejosi po Linos klausimu.

Tačiau tokie neigiami komentarai gali kaip reikiant įskaudinti. Štai, pavyzdžiui komentatorė Irma, kuri suskubo pirmoji sureaguoti į tokį moters klausimą, maloniai pasisiūlė parodyti savo dekoracijas, bet vos paskaičiusi gausybę komentarų – to daryti nebenorėjo.

„Žinokite, paskaičiau komentarus ir man visiškai dingo noras rodyti, kokias dekoracijas esu sukūrusi Valentino dienai. Gaila, kai žmonės šventes paverčia patyčiomis. Niekaip nesuprantu, kodėl lietuviai nemoka džiaugtis“.

O kaip namų puošimą tokioms šventėms vertinate jūs? Galbūt buvote susidūrę su panašia situacija ir norite papasakoti savo patirtį? Parašykite mums – [email protected] arba feisbuko paskyroje „TV3 televizija“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų