REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
13
Ši nėštumo fotosesija laikoma baisiausia iš visų: bežiūrint, nesakykite, kad neįspėjo (nuotr. facebook.com)

Kanadiečiai Todd ir Nicole Cameron nenorėjo tipiškų nuotraukų, kurios įkeliamos į socialinį tinklą „Facebook“. Besilaukianti pora, dievinanti siaubo filmus ir Heloviną, suruošė, galbūt, baisiausią motinystės fotosesiją.

13

Kanadiečiai Todd ir Nicole Cameron nenorėjo tipiškų nuotraukų, kurios įkeliamos į socialinį tinklą „Facebook“. Besilaukianti pora, dievinanti siaubo filmus ir Heloviną, suruošė, galbūt, baisiausią motinystės fotosesiją.

REKLAMA

Jie pasirinko visišką priešingybę – ir jų nuotraukos sulaukė didžiulio pasisekimo šeimos ir draugų rate bei išplito socialiniuose tinkluose, rašo mirror.co.uk.

Pora atkūrė legendinę sceną iš „Ateivių“ moliūgų pievelėje – su netikru krauju ir mažu padaro modeliu, kuris dešimtmečius baugino žiūrovus.

Todd ir Nicole kūdikio laukė gimstant spalio 17 dieną ir ištisas savaites planavo kiekvieną fotosesijos detalę. Jie norėjo padaryti tai, kas prajuokintų šeimą ir draugus, bet nuėjo daug toliau, nei tikėjosi. Todd paskelbė nuotraukas „Facebook“ tinkle ir jomis buvo pasidalinta daugiau nei 200 000 kartų.

Todd iš Kanados Nanaimo miesto, Britų Kolumbijos valstijoje, sakė, kad vasarą išpardavimuose rado silikoninį mažyčio ateivio modelį. Parsinešęs namo, suprato, kad tai bus puikus rekvizitas nėščiosios fotosesijai.

REKLAMA
REKLAMA

Susipažino per Heloviną

Todd ir Nicole susipažino per Heloviną ir jiedu kartu jau beveik penkerius metus. Ji buvo apsirengusi kaip zombis, o Todd buvo Ace Ventura.

REKLAMA

Jis sakė: „Mes susidraugavome dėl savo meilės Helovinui, rankdarbiams, juokui bei kvailystėms ir nežiūrėjome atgal. Ši konkreti idėja kilo, kai išpardavimo metu radau ateivių „sprogstančio burbuliuko“ modelį.

Žinoma, parsivežiau jį namo, o tada kilo mintis apie nėščiosios fotosesiją. Nicole nedomino tradicinė besilaukiančiųjų fotosesija, todėl pradėjome planuoti kartu“.

Nuotraukų seka prasideda nuo to, kas atrodo kaip įprasta motinystės fotosesija. Tačiau toliau matyti, kaip Nicole apkabina savo pilvuką skausmo iškreiptu veidu, o Todd žvelgia į ją su siaubu. Ji guli ant žemės, iš po drabužių kažkas iškyla ir tas kažkas ‒ aptaškytas dirbtiniu krauju.

REKLAMA
REKLAMA

Sulaukė žaibiško populiarumo internete

Tada fotografės Li Carter nuotraukose matoma, kaip per rūbus išlenda galva, kai Todd – netikru krauju aptaškytu veidu – apsimeta rėkiantis. Todd „vejasi“ ateivį, kurį juokais pavadino Burston Cameron, „vinguriuojantį“ per moliūgų lauką, o paskui pora laiko jį glėbyje. Kitoje nuotraukoje Todd kūdikį „maitina“ iš buteliuko su netikru krauju.

Fotografavimui Todd išdrožė ir papuošė moliūgą, kad atrodytų kaip „ateivių perykla“, o Nicole parinko drabužius. Todd, karaokės vedėjas ir vestuvių didžėjus, sakė: „Li Carter yra nuostabi vietinė fotografė ir mūsų brangi draugė, ji dalyvavo daugelyje smagių mūsų šeimos fotosesijų. Ją sužavėjo mūsų idėja ir tai nenuostabu, nes ji mus pažįsta jau daugelį metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis pridūrė: „Smagiausia mums buvo gulėti šaltame, šlapiame lauke, apsipylus netikru krauju ir tiesiog juoktis iš širdies, tikintis, kad ūkininkai nepamatys mūsų tokioje būsenoje“.

Niekas jų šeimoje, išskyrus Todd dukrą Raven (18), nežinojo, ką jie planuoja. Todd sakė: „Tikrai nesitikėjome tokios virusinės reakcijos, kurios sulaukėme taip staiga. Mes tiesiog paskelbėme savo draugams ir šeimos nariams ir manėme, kad keli iš jų gali pasidalinti. Tačiau daugiau nei 200 000? Tikrai nesitikėjome“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų