• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Britanijoje gyvenusios Helenos Stobbart gyvybę atėmė pražūtingas narkotikų poveikis. Teigiama, kad moteris mirė perdozavusi. Dabar jos motina įspėja kitus.

Didžiojoje Britanijoje gyvenusios Helenos Stobbart gyvybę atėmė pražūtingas narkotikų poveikis. Teigiama, kad moteris mirė perdozavusi. Dabar jos motina įspėja kitus.

REKLAMA

Helenos Stobbart mama teigė maniusi, kad jos dukrai pavyks išsivaduoti iš narkotikų liūno į kurį ji buvo gerokai įklimpusi. Tačiau, deja, viskas baigėsi tragiška mirtimi.

Teigiama, kad moteris daugelį metų piktnaudžiavo narkotinėmis medžiagomis. Sveikatos nepridėjo ir turėtos psichikos problemos. Perdozavusi narkotikų, būdama 51-erių, Helena mirė praėjusių metų gegužės mėnesį.

Dabar liko tik moterį primenančios nuotraukos, kurios taip pat atskleidžia, kaip per gyvenimo metus drastiškai keitėsi jos išvaizda. Narkotikai iš Helenos atėmė visą džiaugsmą ir šypseną nuo veido.

Jos mama Sue Charlesworth pasakojo, kad dukros būklė gerokai pablogėjo likus keliems mėnesiams iki jos mirties. Ji teigė, kad darė viską, kad ją išgelbėtų, tačiau to padaryti nepavyko, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Viskas prasidėjo dar paauglystėje

Sue prisimena, kaip po skyrybų su jos tėčiu, dukra jai pasakojo, kad būnant vos septynerių jai tėtis leido paragauti viskio. Vėliau, mokykloje, mama sužinojo, kad dukra savo pinigus leidžia pirkti alkoholį.

REKLAMA

„Ji buvo tokia miela asmenybė ir dėl kitų ji galėjo padaryti bet ką. Būtent todėl ji tapo tokia pažeidžiama. Ji pasitikėjo žmonėmis, o jie ja naudodavosi“, – pasakojo mama.

Galiausiai, kai Helena įniko į narkotikus, ji tapo nekontroliuojama. Mieste, kuriame gyveno, ji buvo žinoma daugumai tarnybų.

Sue sako mananti, kad Helena pirmą kartą narkotikų išbandė dar paauglystėje. Vėliau, būdama 20-ies ji pradėjo vartoti stipresnius narkotikus. Mirties akivaizdoje, Helena buvo perdozavusi kelių skirtingų narkotikų mišinio.

REKLAMA
REKLAMA

Iš pradžių medikai bandė gelbėti moters gyvybę, tačiau paguldžius ją į ligoninę, ji po trijų dienų užgeso. Sue sakė, kad jos ir Helenos santykiai buvo sudėtingi, tačiau likus keliems mėnesiams iki mirties ji vis labiau jaudinosi dėl dukters išvaizdos.

Kai ji buvo paguldyta į ligoninę, jos KMI buvo tik 17,6. Moteris buvo taip pat patyrusi daugybinius sužalojimus. 

„Kai pamačiau Heleną, kokia ji tapo, mane sukrėtė. Man buvo be galo apmaudu, nebežinojau ir ką daryti, kaip jai padėti. Visi aplinkui matė, kad situacija – nevaldoma. Kai paskutinį kartą pažvelgiau į ją, supratau, kad ji netrukus mirs...“, – sakė ji.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų