• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo koronaviruso mirusio vyro šeima papasakojo skaudžius savo išgyvenimus. Jų teigimu, Antony Ayiotis skiepytis atsisakė, nes „nedaug ėjo iš namų“.

Nuo koronaviruso mirusio vyro šeima papasakojo skaudžius savo išgyvenimus. Jų teigimu, Antony Ayiotis skiepytis atsisakė, nes „nedaug ėjo iš namų“.

REKLAMA

Nuo koronaviruso miręs keturių vaikų tėvas sakė, kad iš namų išeina retai, todėl vakcinos jam nereikia. Antony Ayiotis (38) mirė ligoninėje rugsėjo 17 dieną, prieš tai sunkios būklės ligoninėje praleidęs savaitę.

Jo sesuo Stacie (36) pasakojo apie tragišką brolio netektį ir apie dabar sugniuždytą gedinčią šeimą – visi negali patikėti, kaip greitai liga jį pasiglemžė, rašoma dailystar.co.uk.

Kiekvieną dieną būklė blogėjo

Stacie rašė: „Viskas nutiko taip greitai. Kiekvieną dieną ligoninėje jo būklė vis blogėjo. Mes tikrai negalvojome, kad jis taip ir mirs.“

Staigus vyro sveikatos pablogėjimas visiems kėlė nerimą, nes iki užsikrėsdamas COVID–19 jis buvo visiškai sveikas. Prisimindama brolio mirtį Stacie sakė, kad atsidūręs tragiškoje situacijoje jis į vakcinos teikiamą naudą jau žiūrėjo kitaip.

REKLAMA
REKLAMA

Ji rašė: „Jo partnerė buvo gavusi abi vakcinos dozes, todėl, laimei, nesusirgo, bet jis praėjusį šeštadienį atsigulė į ligoninę, o mirė penktadienį. Jokių lėtinių ligų jis neturėjo, nerūkė ir nevartojo alkoholio, bet nebuvo pasiskiepijęs. Jis sakė, kad nesiskiepys, nes nedaug eina iš namų. Taip puikiai supranti, kokia reikalinga yra vakcina – jo partnerė buvo pilnai paskiepyta ir net neužsikrėtė, o jis mirė nuo ligos.“

REKLAMA

Stacie su šeima dabar renka aukas „GoFundMe“ tinklapyje, kad padėtų mirusiojo šeima sumokėti už laidotuves. Ji sako, kad kol šeima dar nespėjo susitaikyti su netektimi, labai reikia jiems padėti ir pažymėti mirusiojo gyvenimą.

Ji pridūrė: „Viskas nutiko taip neseniai, mes dar vis išgyvename šoką ir gedulą. Žinoma, kad tokiam dalykui niekas nebuvo pasiruošęs, ir norime gražiai su juo atsisveikinti – dėl jo paties ir dėl jo vaikų. Su savo vaikais jis buvo labai artimas – trijų berniukų susilaukė su buvusia žmona ir su dabartine partnere turi vieną dukrą.“

Praėjusią savaitę keturių vaikų mama, kuri internete gyrėsi, kad vaikšto „be antsnukio, be kaukės, be vakcinos ir be baimės“, mirė nuo koronaviruso būdama 40 metų amžiaus. Jos šeima tuo tarpu surinko tūkstančius dolerių aukų užsispyrusios „antivakserės“ laidotuvėms organizuoti.

Kazin kodel neeaso straipsniu kai pasiskiepija pilnai mirsta,svarbiausia tik paraso kad neakiepytas o kur kita teisybes puse,dar ir tai neaisku nuo ko jis mire
normaliai. Butinai pabrezti, kad neskiepytas, o kad is kito pasaulio galo. Apie gretutines ligas neuzsiminta... nedaug tejo is namu... matomai ligotas zmogus buvo.
Aš irgi pažinojau 130 Antanų, 125 Onas, 145 Albinus ir visus juos palaidojau, nes laiku nepasiskiepijo!!!!Aleliuja!!!!Araudokim kartu ir varom skiepytis skiepu vienas, skiepu du, skiepu trys, skiepu keturi ir man jau pipėėėėc!Mirštu nuo skiepųųųų!!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų