• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penkių metų berniukas Anglijoje mirė nuo širdies skausmo, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai ligoninė išsiuntė jį namo ir rekomendavo išgerti antbiotikų kursą.

Penkių metų berniukas Anglijoje mirė nuo širdies skausmo, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai ligoninė išsiuntė jį namo ir rekomendavo išgerti antbiotikų kursą.

REKLAMA

Yusuf Mahmud Nazir mirė 2022-ų metų lapkritį, praėjus vos aštuonioms dienoms po to, kai buvo apžiūrėtas Roterhamo ligoninėje ir išsiųstas namo su antibiotikais.  

Yusuf buvo paguldytas į intensyviosios terapijos skyrių, praėjus šešioms dienoms po pirmojo apsilankymo ligoninėje, tačiau jam išsivystė kelių organų nepakankamumas ir patyrė kelis širdies sustojimus, kurių neišgyveno. 

Išrašytas iš ligoninės dėl vietos trūkumo

Ataskaita apie Yusuf priežiūrą buvo paskelbta ketvirtadienį po to, kai jo šeima pasiskundė, kad jis turėjo būti guldomas į ligoninę ir toliau gydomas. Yusuf dėdė Zaheer Ahmed tvirtino, kad jiems buvo pasakyta, jog „nėra lovų ir nepakanka gydytojų”. 

Ligononinės ataskaitoje aprašoma, kaip lapkričio 15-ą dieną astma sergantis Yusuf buvo nuvestas pas šeimos gydytoją dėl gerklės skausmo. Vėliau tą patį vakarą tėvai nuvežė jį į Roterhamo ligoninės skubios pagalbos centrą, kur jis buvo apžiūrėtas po šešių valandų laukimo, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

 

Gydytojas paskyrė gerti antibiotikus

Berniukui, diagnozavus sunkų tonzilitą ir išrašius antibiotikų receptą, po dviejų dienų šeimos gydytojas vaikui skyrė papildomų antibiotikų dėl galimos krūtinės ląstos infekcijos. Vis dėlto šeima susirūpino, iškvietė greitąją pagalbą ir primygtinai reikalavo, kad medikai jį nuvežtų į Šefildo vaikų ligoninę.

REKLAMA

Ligoninės ataskaitoje rašoma, kad lapkričio 15-ą dieną vaikų intensyviosios terapijos skyriuje dirbo tik vienas gydytojas, kuris tuo metu, kai buvo apžiūrimas berniukas, buvo atsakingas už suaugusiųjų ir vaikų gydymą. 

„Gydytojas, kuris galiausiai apžiūrėjo Yusuf, yra patyręs, tad jam nebūtų reikėję kreiptis į pediatrą dėl Yusuf savijautos. Jei jis būtų jį pamatęs berniuką anksčiau, nebūtų kilę tokių sunkumų, apie kuriuos kalbame šiandien”, – rašoma ligoninės ataskaitoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų